Pazartesi, Ekim 24, 2016
Çanta Yaptım, Nasıl Olmuş?

30 YORUMLAR

  1. Ayyy çok teşekkür ederim tuffe:)))Çanta ipi diye satılıyordu aldığım tuhafiyede. Kınnap gibi sert bir ip ama onun gibi tüylü değil. İşte öyle birşey:)))Ön tarafta motiflerin araları delikliydi. İçine koyduğum astar sayesinde delikler kapandı.

  2. vesile olduğuma inan çok sevindim, işte burada güzel olan bu… paylaşım.Bu iplerde renk renk, insanın hepsinden birşeyler yapası geliyor.Tığla örmek zor ama.

  3. Cidden,nerden aklınıza geldi yoğurt kovasının ağzını kesip çanta sapı yapmak…Nasıl bir yaratıcılıktır bu şaştım kaldım:)Yorum yazmadan once blogunuzu okumamıstım orada ipin fotoğrafını vermişsiniz, tuhafiyeye gidince sorucam.Tığ ile zor olursa makröme de yapılabilir.

  4. Noblesse, yaptığın işler o kadar güzel ki örnek almamak imkansız:)Benim aldığım tuhafiyede çanta ipinde, sadece krem rengi vardı. Başka renklerinin de olduğunu bilmek iyi oldu:)tuffe, plastik bardak ağızlarından atkı askısı yaptıktan sonra yoğurt kaplarına da pek iyi gözle bakmıyordum:)) Bir yerlerde kullanırım diye bir süredir biriktiriyordum.ds handmade, ben de burdan da teşekkür ediyorum:)) Senin gibi yaratıcı ve marifetli biri tarafından beğenilmek beni çok mutlu etti:)tuanaderin, çok teşekkür ederim, beğenmene sevindim.

  5. bizimgibiler harikasınnn…çanta saplarına bayıldımm.. hemen kovaların peşine düşüyoruz demektir bu.. :))güzel günlerde kullan.. renk uyumuda müthiş sende de benim gibi renk uyum takıntısı var sanırım.. çok şıksın..sevgiler..selamlar..

  6. celebi teşekkür ederim canım:)Hiç bir şeyi atmıyoruz zaten, bulmakta zorlanmassın diye umuyorum.Evet haklısın, renklerin uyumlu olmasına dikkat ederim. Aslında bir çok rengi birarada kullananlar da bazen hoşuma gidiyor, fakat asla cesaret edemem.Benden de sana kocaman sevgiler…

  7. Gerçekten çok güzel olmuş ellerine sağlık. Benimde örülmüş bir çantam var ama üzerini nasıl süsleyeceğime karar verememiştim motif aparatını kullanırım süper fikir valla sağol:)))

  8. Çok sağol Kapkaracım:)Takarım tabi, ne zaman nerde buluşuyoruz sen onu söyle yeter:) Ben sana mesaj atmayı denedim ama kapalıymışsın mesaja. Dur mail adresine bakayım bulabilecek miyim:)