Çarşamba, Ekim 26, 2016
çiçekli pançom

çiçekli pançom

10
çiçekli pançomm
çiçekli pançomm

panço giymeyi hem çok seviyor, hem de kendimi çok özgür ve rahat hissediyorum:)ama mağazalarda rastlamak mümkün değil.yine iş başa düşüyor ve iğne ipliğimizi elimize alıyoruz:)pançomun kumaşı triko. dökümlü de biraz..motifleri de uygun renklerde ördüm ve diktim..

10 YORUMLAR

  1. yaa ben boş yere söylemiyorum bu siteyi seviyorum diyee. hatta tüm 10marifetçileri seviyorum. bu yıl evde izindeyim, çalışmıyorum. İlk zamanlar gerçekten evde ne yapılır diye bayağa bir zorlandım. Ama sizler sayesinde artık seri üretime geçtim. :)))Yaptığım şeyler ufak tefek olduğu için burada yayınlamıyorum. Ama katkılarınız büyük.

  2. bende kız cocuklari icin bir panco modeli yolladim ama henüz yayinlanmadi. onu da polar kumastan yapmislar belki ilgini ceker.. ama senin yaptigin cok guzel olmus..eline saglik..

  3. betüş bende yeniyim burada:)ama birilerine fikir verebilecek ne varsa yayınlamaya çalışıyorum.bilemezsin belki de bizim aklımıza gelmicek bişeyi sen akıl etmişsindir ve bizim buna ihtiyacımız vardır:)

  4. zinnopa triko kumaştaki amacım ılık havalarda da giyebilmek:)kapalı bi bayanım. ve uzun etek üstüne uzun şeyler giymek gibi klasik bi tarzım yokdeğişiklikler yaratmaya çalışıyorum:) baya da derli toplu oldu:)senin panço yayınlansın belli mi olur ben de onun büyük versiyonunu yaparım belki:):)betüş ve zinnopaya teşekkürlerrrr