Salı, Ekim 25, 2016

ÇİLEK ÇANTA

16

Fazla söze gerek yok sanırım. Çantamızda,elimizde yer tutmadan taşıyabileceğimiz ve alışverişte poşetlerden bizi kurtaracak bir çözüm. Hem de sadece ……..Devamı burada

16 YORUMLAR

  1. Banu’ cuğum ve Renklitasarım isterseniz ben size alır yollarım. Ne demek, lafı mı olur bunun . Mailime adreslerinizi verirseniz seve seve gönderirim arkadaşlar.

  2. ilk defa burada görüyorum ben de istiyorum bu çantadan..çok güzel çok beğendim… Ankarada nereden alabilirim ?

  3. ben bu çantadan istanbulda pazarda çinlilerin tezgahında görmüştüm.almak isteyenler o tezgahlarda bulabilir belki.çin malı ama çok ilginç ve şirin şeyler bulunuyor o tezgahlarda.

  4. Sncp, Dolunay82’nin dediği gibi o pazarlarda ve Bazaarlarda varmış. Bizim okula bir öğretmen arkadaşımız getirip satmıştı.

  5. sncp bu çantalardan daha sonra ben de aldım, sana tarif edeyim yerini hem de çok ucuz, ben hediye etmek için bir sürü aldım yani :) izmir caddesinde moda düğmenin yanındaki japon pazarı gibi bir yer var oradan aldım, yine de bulamazsan haber ver canım…

  6. Sncp,bulamazsan sana da gönderebilirim. Veya bir küçük buluşmada iletirim. Üzülme sen arkadaşım.Banuca’ya göndereceğim. Bloğumda isteyene gönderebileceğimi yazmıştım.

  7. sybella teşekkür ederim bi bakıyım hergün de oradayım aslında ama orası aklıma gelmedi ben karanfildeki bazaarlara bakmıştım =)ufudik size de teşekkür ederim ben bakıyım izmir caddesine.. baya alıcam çünkü çevremdeki hatunlara hediye etmek için =)

  8. Ben bu siteden almıştım. Hatta dün de ayakkabı saklama kabı sipariş verdim. Güvenilir bir site. Yazdan beri alışveriş yapıyorum. Çok ta ilgililer.