Cumartesi, Ekim 22, 2016
çılgın bez bebekler

çılgın bez bebekler

20

Dikiş malzemeleriniz hazırsa, silikonunuz ve kumaşlarınız da varsa haydi dikmeye başlayalım.İki silindir kol ve bacak, bir diktörtgen gövde, bir de yuvarlak kafa, hepsi bu kadar. Nasıl giydireceğiniz tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış. Benim henüz yapmaya fırsat bulamadığım çok daha çılgınca şeyler yapılabilir.Yüzünü kumaş boyası ile fırçayla boyayarak yapabileceğiniz gibi, iplerle, düğmelerle de yapabilirsiniz.Fikirler: Eski giysilerinizi özellikle çoraplarınızı atmayın. Artmış yün ipler saçlar için kullanılabilir. Yüzü boyarken çok ince ve kaliteli fırça kullanmanızı tavsiye ederim. Kumaş boyaları su bazlı oldukları için suluboya tekniği gibi tek renkle tonlama yapılarak kullanılabilir.Yeni resmi ekledim arkadaşlar ama fotoğraf kalitesi kötü oldu biraz.

20 YORUMLAR

  1. silikon derken kasıt nedir acaba? yapıştırmaya yarayan silikon mu? öyle ise nereyi nereye yapıştırıcaz? izahata muhtaç kaldım..

  2. Teşekkürler arkadaşlarKısamahmut harika olmuş ve diğer bebekler de çok güzel ellerinize sağlık.Silikon dediğim, içlerini doldurmak için silikon elyafdı aslında, yapıştırıcı değil!Rasimde görünen kafasız ikinci bebeğin kafasını tamamladım, fotoğrafını en yakın zamanda ekleyeceğim.

  3. sukut un tespitini takdir ettim , biraz da kıskandım..ama atölyedekiebrunun cevap ta ii olmuş:)..yanlış hatırlamıyosam bittiydi öteki de…resim bekler ahali yani..