Cuma, Ekim 21, 2016
CİN ALİ YE NE OLDU BÖYLE..

CİN ALİ YE NE OLDU BÖYLE..

35
cin ali çarpıldı.))
cin ali çarpıldı.))

yazık cin ali yi teknoloji yaktı.))burda

35 YORUMLAR

  1. cin çarpımış zavallıyı:))göz ve ağız da çizip daha sevimli hale getirilebilir.en azından standart görünümlü pirizlerden daha hoş durur.)))

  2. ama olmaz ki Cin Ali bizim çocukluk kahramanımız ben acırım , dayanamam bu bir işgence. Bak birde işgence çok derler resmen elektrik veriyor garibime.( Olayı dahada büyütebilirim ama durdum)

  3. ya bence o öyle dimdik yürüyerek bişi kurtaramaz ya neyse seven vardır bişey demiycem :) bence he-man kurtarır onu :) yada biz voltranı oluşturalım :))

  4. HAHAHA..alemsin dilevser…voltran iyi fikir..heyy 10 marifetciler toplanın,voltran voltran voltran..ayyy çocukların yüzünden bıkmıştım bu çizgi filmden..tekrar tekra izlerler,onların yüzünden başka bir şey izleyemezdim..bak anılarım tazelendi dilevser..ne günlerdi..3tane erkek bebe boy boy offff..

  5. ben çok severdim voltranı, gerçek sanar öyle seyrederdim, ilginç bir hayal gücü oluyor çocukların… ben beni hatırlıyorum da şimdi düşünemiyorum öyle şeyleri :)10marifetçiler hadi voltran, voltran, voltran… cin aliyi kurtarcaz..

  6. :)))))))))))inanmıyorum jeliboncuk,nerden buldun resim ,isimlerimizide yazmışsın üzerine…bunun çıktısını alıp hatıra olaraka saklıycam.)))))))))cin ali bu operasyon karşısında çok dugulandı,bütün vucudu titredi:))))kurtarsa kurtarsa beni bu çılgın kızlar kurtarır diye bekliyor.))))))))))))))))))

  7. yenihayat54 diyor ki;:)))))))))))inanmıyorum jeliboncuk,nerden buldun resim ,isimlerimizide yazmışsın üzerine…bunun çıktısını alıp hatıra olaraka saklıycam.)))))))))cin ali bu operasyon karşısında çok dugulandı,bütün vucudu titredi:))))kurtarsa kurtarsa beni bu çılgın kızlar kurtarır diye bekliyor.))))))))))))))))))

    ehehee herkesinde bir simgesi var bakk çiçeklerinden kemer yaptım voltrana:)