Cuma, Ekim 28, 2016
Çok Farklı Çanta Modelleri

Çok Farklı Çanta Modelleri

26

Burada ilginç çanta modellerini bulabilirsiniz. Sizler için iki farklı modeli buraya taşıdım.

26 YORUMLAR

 1. Sevgili site yöneticileri, bu yazıda bir sorun var sanırım, yorum yazarken yazı krakteri farklı gözüküyor dahası sayfanın sağ kısmında bulunan yorumlar vs kısmı yorum ekleme bölümünün aşağısında ve sol tarafta çıkıyor.

 2. ayakkabı olanı güzelmişdiğerini kullanamazdım herhalde :)artık materyalleri kullanıyorum derken derken sonra sanamsınlarki iç çamaşırlarımı çanta yapıyorumhehehehe ay kendi kendime gülüyorum valla

 3. ayyyyyy valla yorum yazmadan edemeyecm canım nokturn kırmızlıarı çoğaltıyorum ama iyide bu yazıya kaçıncı bakışım benim ayakkabı olan çantayı anladım gördüm de zelişş iç çamaşırı deyince üsttekinin bir iç çamaşırından olduğunu gördüm hay ben kör göz gibi kaç kere geldim onu ben bayağı bayağı normal çanta sanıyorum iiyimi:))))

 4. yazıda minik bir kod hatalı girilmiş, düzeltince sağ kısım da düzeldi. yazı başlığının altında yazının yayına alındığı tarih ve saat, yorumların altında da yorumun yazıldığı tarih ve saat bilgisi yer alıyor.

 5. asyayaren sendemi kırmızı allah allah çatlıcam nerde bu kırmızılar.gerçi şimdi unuttum ismini sağolsun bir arkadaş anlatmıştı ama işte unuttum bende yokmu.çok mu kıskancım diyede özeleştiri yapmadan geçemicem bu arada çantalar çok orijinal.

 6. sesiber, ne yalan söyleyeyim değiştiğinden haberdar olmadım sen sorana kadar :) diğer pillinetwork sitelerinde de saat dakika bilgisi şu anda böyle. performans açısından sorun yarattığı için bu hale çevirmişiz.

 7. Sesiber hoşgeldin, demek beni karantinaya almak istiyorsun :)) Senden mail alamadım, bir hata olduysa diye yazıyorum.

 8. saatoniki diyor ki;üye kısmısı ööle herşeye karışmaz ..asayişi bozmayınız reca ederim ..

  sefaaaa, kondoorrrr!…koruyun bizii:(

 9. “BTUGAN”canım hani şu kırımızılar bende yok diyorsun yaaaa onlar ne biliyormsuun çözdüğüm kadarıyla tabi;yanlışsam düzeltin yetkili ve aktif üyeler ;hani yorum yazıyoruz da başka bir konuya geçiyoruz ya neler var ne yazmışlar diye heh işte onlar var son yorumlar diye sağ tarfata yukarıda gördünmü??? işte hangi yazıya yeni yorum geldiyse sen okuduktan sonra yanında belirtiyo 1 yorum 2 yorum diye ve kırmızı oluyo okuyup istersen cvp da yazdıktan sonra siyah renk oluyo eburdaki üyelerde böle bir şey var o kırımızıyı yok ediyolar diğer taraftan başka yazı kırmızı oluyor anladınay kız bende öle vala bana ne oluyorsa işte ne yapayım çok seviyorum burayı .))))))