Cüzdan Yapmak İster Misiniz?

-

Keçe ya da polar kumaştan yapılmış cüzdan örnekleri burada

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
embir

Keçeler, ipler, boyalar kısacası renkler, eğlence, tasarım, yaratıcılık işte ben embir :)

10 yorum gelmiş

 1. annenotlari

  en üst sağdakini tuttum. merak ettim acaba keçe yıkanınca eski halinde kalıyor mudur? son zamanlarda keçeden yapılmış çok şey görüyorum ama ömürleri bir yıkamaya kadar mıdır acaba ?

 2. embir

  Sanırım keçeyi ılıkla soğuğa yakın su ile yıkarsak birşey olmaz. Eğer sıcak su ile yıkarsak daha da kalınlaşır ve küçülür. Tabi bu konuyu Miray daha iyi bilir. Egemen’i gezdirip gelince bize yardımcı olacaktır.

 3. embir

  Bende nerde satıldığını bilmiyorum, konunun uzmanı bize yardımcı olacaktır :))Teşekkürler İsmail abicim

 4. asyayaren

  hobi dükkanlarında var ben karabük gibi küçük bir yerde bulduysam siz hayli hayli bulursunuzevet sıcak suda çekiyo ….onaylanıp tasdiklenmişitr..

 5. istanbul için keçeyi eminönünde bulabilirsiniz.mısır çarşısından çıkınca (karşısında mehmet efendi kahvecisi var) sola dönüp devam edin hafif sola eğimli bir yoldur. Karşınızda boncuk hanı görürsünüz. O sokaktan sağa dönüp düz devam ederseniz ederseniz solda marpuççular çarşısı var orada ufak keçeler bulabilirsiniz.Ama metreyle almak istiyorum derseniz bu yolu devam edin dört yol ağzına gelirsiniz oradan sola dönüp düz devam edin bir meydana gelirsiniz karşınıza iş bankası çıkar sol tarafta bursa pazarı var kime sorsanız gösterir. 2. katta metreyle renk renk keçe satılıyor. Yada mısır çarşısına hiç girmeden yukarı doğru yürürseniz iş bankası karşınıza çıkar . Bursa pazarı sağda kalıyor

 6. embir

  :) bende ne cüzdanıymış bu dedim sesinin yorumunu okuyunca yukarı çıktım baktım ki ben eklemişim :)) rica ederim canım,

Bir Cevap Yazın