Damat bohçası oldular…

-

Bunlar annemin boncuk işi yaptığı zamanarda itina ile işlendi, damat bohçası oldu… Mavi olan benden olan damatta, bordo olan da küçük damatta :) Ben söz aldım, geri gelecek onlar :) takım bozulmasın aslında hepsi fiskos, şömentabla ve küçük örtüleriyle oda takımı… Annemin göz nuru.. Nasıllar?

Bu şömentablam..

Bordolarda kardeşim için işlendi kendi isteği üzerine..

Bu kahverengi de başka kız olmadığı için evde kaldı :)

31 yorum gelmiş

 1. ratatule

  sanırım bahsettiğin bunlardı dilevsercim,anlattığından çok daha güzeller annenin ellerine ve emeğine sağlık kardeşin ve sende güle güle mutlu günlerde kullanın çok güzel olmular rabbim yaaaaa

 2. dilevser

  sizlerle paylaşmayı en çok istediğim şeylerdi bunlar :)noblesse, çok teşekkürler canım, annem şuanda sadece dükkanıyla ilgilenebiliyor, ama arada benim istediği bir kaç şeyi işliyor.. daha ne becerileri var böyle de resimleri yok..nedret eblacım beğenmene sevindim, seviyoruz el işlerini el emeklerini :)pelincim, nalan ablacım teşekkürler.. mavi ilk gözağrısı ilk onu yapmıştı.. ben mavi istiyorum diynce böyle bir mavi çıkacağını düşünmemiştim.. bende seviyorum..kucukgunes, çok teşekküler..gönüldenele saol, annem adına da teşekkürler..

 3. dilevser

  ratatule çok teşekkür ederim canım iyi dileklerin için..evet bunlardı bahsettklerim..bir de seccadesi var ama henüz dikişi tam değil..geçen yaz nişanımız kardeşimle bir hafta arayla oldu.. iki bohçada pek beğenilmişti.. ama ben sevgili sevgilimi sıkı sıkı tembihledim bak onun takımı hayatta bırakmam onu geri getircen evlenince diye :))

 4. baharrrrr

  dilevsercim sorulur mu ya nasıl diye?? bunlar bir harikaa annenin ellerine sağlık özellikle mavi olana bayıldım. iyi günlerde kullan tatlım :)

 5. Aysusu

  Bence de hepsi çok güzel! Hatta yakından çok daha güzeller bir görseniz ;) Ben en çok bordoyu beğendim!!! ;) Annemin – ay pardon annenizin ellerine sağlık :)))

 6. dilevser

  Aysusu, güzeller güzeli canımın yarısı kardeşim… ay içim burkuldu birden.. çok özledim ama az kaldı sadece 70 gün :)) neden en çok bordıyu beğendin acaba, senin olduğu için olmasın :) seviyorum seni..birdost71 teşekkür ederim özellikle annem adına.. :)nalan ablacım düğüne var daha benim kısmet diyoruz :) ama kardeşim bu sene içinde evlencek inşallah hayırlısıyla..

 7. adadenizi

  çok güzeller dilevser. kaçırmışım ben gene. yazılar sıklaşınca kaçırmaya başladım. Ama eminim kanlı canlı fotoğraflardan daha güzeldir bunlar

 8. dilevser

  adadenizi, ben boncuk işini çok sevdiğimden bunlara bakmaya bile kıyamıyorum çok güzeller nasıl kullancam bilmemm.. Sağol canım..

 9. dnaharikasi

  Çokkkk güzeller helede mavi olan çok şık durmuş hepsi güzelde ama mavi olan daha bir albenili duruyor.Ellerinize emeğinize sağlık

 10. dilevser

  teşekkür ederim zehrayaşar… amin inşallah.. beğenemne sevindim..özge sipahioğlu, teşekkür ederim, bloğunu inceliyorum takipteyim artık.. :)

 11. dilevser

  :) teşekkür ederim güneşedoğru… kardeşiminki yani bordo olanı evine serdik bile.. aslında masa örtüsü, şimentabla, sehpa örtüleri ve fiskos örtüsü takım bunlar.. gelin evi belli olsun dedik :)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin