Dantel Sevdası

-

dantel
Sevgili anneciğimin yıllar önce benim için ördüğü dantel salon takımı. Ben evde dantel kullanmamama rağmen danteli inanılmaz seviyorum ve tüm dantel takımlarımı özenle saklıyorum. Daha fazla fotoğraf için blogumamisafirliğe beklerim :)

dantel örnekleri

dantel örnekleri
Ayrıca blogumun ilk çekilişine hepinizi bekliyorum :)

6 yorum gelmiş

 1. fatma

  bende 15 yaslarında filanken annem durmadan dantel örerdi anne bunu niye yaptın ne gerek varki bence güzel degil bana yapma sakın desemde dinlemiyodu sana sunu yaptım bunu yaptım filan ama şimdi aradan cok b uzun zaman gecmedi ama bayılıyorum dantele simd bana cok zarif geliyo buda cok güzel olmus anneniz harika yapmıs :)

 2. okuyan

  dantelin ayrı bir havası var… bakmak dahi mutlu ediyor beni:)
  güzel yorumun için de çok teşekkür ederim…

 3. evimdeki mutluluklar

  gerçekten çok hoş.hem duruşu,hem hatırası itibariyle.annenizin eline sağlık.benim içinde annemin yaptığı dantellerin çok özel bir yeri vardır.elleri dert görmesin.

 4. sibeltunay

  Sevgili okuyan,hiç bunlar kullanılmaz mı?Kirlenip eskimesin diyorsan cam altlarında gerçekten kullan.Nefis bir örnekmiş.Bir tane bundan çıkartmalıyım dedim.Buna benzerini yapmıştım ama bu çok güzel.Annenin eline sağlık.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...