Pazartesi, Ekim 24, 2016
DAYANAMADIM DÜZ AYNA OLMASINA

DAYANAMADIM DÜZ AYNA OLMASINA

31

Bu aynamın eski hali.Biliyorsunuz aynalara takıntım var,illa süsliyeceğim.Ne yapayım düz ayna görünce dayanamıyorum.Yeni hali için içeri buyrun;

Şimdi,önce aynaya şekil verip kestirdim sonra cdlerden kesip kesip yapıştırdım.>Gerçi bu cd işi çok zor arkadaşlar,ellerim koptu valla.Neden yarım diyeceksiniz,sevgili canım kızım,aynaya yapışık yaşadığı için alt kısmına yapamıyorum,ellerini keser belki diye.

31 YORUMLAR

  1. çOK GÜZEL OLMUŞ, ELLERİNİZE SAĞLIK. CD’LER ÇOK DEĞİŞİK BİR HAVA KATMIŞ. YAZARKEN SADENEM İLE AYNI KELİMELERİ KURMUŞUZ, ŞİMDİ FARKETTİM AMA KOPYA ÇEKMEDİM KESİNLİKLE.

  2. Ellerine sağlık vallahi sevgili tuanaderin,eşin korkmakta haklı yavaş yavaş sıra ona gelir diye:))) Bu arada cdlerin kenarını ateşe tutup yakarsan belki o kıymıklıkları gider veya ince zımpara ile zımparalamayı dene bir istersen

  3. Kızının boyu nerelere yetişir diye hesaplamaktan o dünya tatlısına da bir iki kelime yazamadım…Yüzündeki o güzel gülümseme hiç eksik olmasın hayatı boyunca hep gulsun ve bahtı açık olsun insallah:)

  4. Hazır gibi olmuş derler ya hakkaten öyle.Bunu mağazadan almaya kalksan allah bilir kaç paradır.Ellerine sağlık.

  5. eline emeğine sağlık. Çokta çok güzel olmuş. Cd lerin kolay kesilmesinin yöntemini bilmiyorsan eğer söylemiş olayım. umarım benden önce yorumlarda yazmamışlardır :)) (çocuk durmadı yorumları okuyamadım çünkü k.bakma) kesmek istediğin cd leri kaynar suyun içine (kaynayan değil ama:) )atacaksınbir iki dkk beklicek sonra çok kolaylıla kesebilirsin cnm :))