Pazartesi, Ekim 24, 2016
Deri yeleğim

Deri yeleğim

2

deri yelek
Kendim için diktiğim deri yeleğimin diğer ayrıntıları için bloguma buyrun :)

Paylaş
MerveGuclu
Hazır giyim Meslek Lisesi mezunu, evlendikten sonra modalistlikten ev hanımlığına atanan, dikiş dikmekten büyük haz duyan, diktiklerini giyerek giydirerek gururlanan, biliyorum kelimesinden çok neymiş o diyerek araştırmayı seven, bloggerların sitelerine yararlı ve öğretici şeylerin dışında gezdikleri tozdukları yerlerin ve yedikleri içtikleri şeylerin resimlerini koydukları için gıcık kapan diğer insanlardan biriyim işte :)

2 YORUMLAR

  1. yaka problemini güzel halletmişsin, tişörtün üstünde görünce yeleği daha çok beğendim sırtı da güzel olmuş :) bazen ben de dalgınlıktan kumaşı kesiyorum, sonra modeli değiştiriyorum o kesim hatasını düzeltecem diye böylece problem çözmeyi öğrenmiş oluyorsun. aslında çoğu buluşlar bir hatanın sonucunda çıkmış ortaya :) makinada deri ayağı olarak plastik ayak kullanılıyor o ayağı kullanıyormusun ?

  2. Ahhh ahhh zulaltan bende neler çekiyorum bu dalgınlığım yüzünden :) ama dediğin gibi problem çözmek çoğu zaman buluşlar çıkarıyor ortaya.plastik ayakla hiç denememiştim fikir için teşekkür ederim.ayrıca yorumun içinde teşekkür ederim :)