Çarşamba, Mayıs 24, 2017
Dolaplar için küpe askısı

14 YORUMLAR

 1. ben henüz seyirciyim yakında işi çözüp bende yollicam arkadaşlar şimdilik yorum yapabiliyorum. çok mantıklı olmuş bende küpelerimi mantar panoma takıyorum :)

 2. ıns mantar panomu evet olabilir neden olmasın bende şu an düşünme aşamsaındyım bir duvar panosu kolyeler içn falan icraata geçireyim ekliyecem benimki köpükten hani buzdolabı alınca dışında varya ince köpük ondan ..

 3. benimki köpükten hani buzdolabı alınca dışında varya ince köpük ondan ..

  ıyyy sürtünce için kalkmıyomu şeker adı bile yetti bana :))

 4. yok nuisartcım bi kere içim kalktı daha başlamadım ama atık topluyorum şu anda ben onu hasırlar varya kendirden çuval olurdu eskiden onlarla kaplayacam ki :)))kenarlarınada şerit geçtimmi işte tamam :)) o zaman elim değmez benim de içm kalkmaz :))) kıyamam sana yaa

 5. yok nuisartcım bi kere içim kalktı daha başlamadım ama atık topluyorum şu anda ben onu hasırlar varya kendirden çuval olurdu eskiden onlarla kaplayacam ki :)))kenarlarınada şerit geçtimmi işte tamam :)) o zaman elim değmez benim de içm kalkmaz :))) kıyamam sana yaa

  canım bence önce streç filmle kapla ondan sonra üstüne çuval geçir bence, delinip aşındığı zaman parçalanmaz ve çuval arasından atmaz :)

 6. canım bence önce streç filmle kapla ondan sonra üstüne çuval geçir bence, delinip aşındığı zaman parçalanmaz ve çuval arasından atmaz :)

  hıııııııı bak ben bunu hiç düşünmemiştim nuisartçım gördünmü sen bana kalsa ben öle yapıveriri giderdim çöpçü olduğum gibi aynı zamanda da tembelim hemen uyduruveriyorum :))

 7. bana kalsa ben öle yapıveriri giderdim çöpçü olduğum gibi aynı zamanda da tembelim hemen uyduruveriyorum :))

  tembellikten değil canımm yaabenimkine tecrübe diyelim :)