Cuma, Ekim 21, 2016
E.S.E (harf yastıklar)

E.S.E (harf yastıklar)

16

bu yastıkları ablamın kızları için yapmıştım kızlar bayıldılar hatta isimlerinin tamamını istediler benden (o kadar da değil dermişim)kızların isimleri büyükten küçüğe Ece-Sude-Ezgiyastıkları yapmak için önce gazete kağıdının üzerine harfleri çizdim kalıp çıkardım sonra bu kalıpları polarların üstüne koyup kestim ve kenarlarını makinayla diktim içine elyaf doldurup ağızlarını diktim nasıl olmuş ?

16 YORUMLAR

  1. :))) banane ben bilmem nasıl yaparsan yap s harfi de zor oldu ama ben yaptım aa bak aklıma bir fikir geldi E harfini yan yatırdığın zaman M harfine benziyor öyle yapabilirsin :)) bir taşla iki kuş hem E hem M :)))

  2. Bak bi de fikir geldi senin için aklıma. Kıvrımları ve ya boşlukları yapmazsın mesela m için dikdörtgen dik. Alttaki oyuklar için keçe dik.B için de oyuk yapmak yerine keçe yuvarlak dik. Bilmem anlatabildim mi? daha kolay olur:)

  3. teşekkür ederim ç.o.a ilk yaptığım harf biraz zorladı ama sonrakileri kolay yaptım diyebilirim tabi makinemin azizliğini saymassam :))

  4. teşekkürler sybella ,hamilesin sanırım favori inşallah sağsalim kucağına alırsın bebeğini Allah uzun ömür versin şimdiden