Pazar, Ekim 23, 2016
Elbet birgün bitecek :)

17 YORUMLAR

 1. çok iyi ama epeyce örmüşsün… keşke bende örebilsemm… o kadar iş varki elimde.. ama birgün mutlakaa.. hatta sanırım 20 yıl falan önceden aklam 5-6 tane var elimde :)) annem geçenlerde köyden koli yollarken içine koymuş yollamıştı ne çok güldüm dü görünce.. :)) her zaman bir yarım iş bırakma alışkanlığım varmış demek :))

 2. sevgili had cok güzel bitince yine paylaş merak ediyorum, bende hanım dilendi bey beğendi motifine başladım boyle ama büyük kareler bir turlu sonunu getiremiyorum elim yüzünden başğarmak isyan ediyor sürekli:( İnsallah sen tez zamanda bitirirsin:)

 3. aynı sorun bendede var geçen kış başlamıştım ben papatyalısını yapıyorum bir hızla bir gazla baya yaptım şuanda canım birtane yapmak istemiyor bende bitince paylaşmayı düşünüyordum ama fotolayıp olduğu kadarıyla yaplaşayım..ellerine sağlık bitince çok güzel olucak :)

 4. Çok güzel, inan bitiyorlar.Anne böyle bir çift kişilik iki tane de tek kişilik yatak örtüsü bitirdiydi.Çok da şık olmuş renkler uyumlu.Ellerinize sağlık.

 5. Benim böyle bir anım var. Bitmez diyerek başlama. Kendini onları yaparken mutlu olarak hayal et ve yap. inşallah işe yarar. Kolay gelsin

  Benim de böyle bir anım var. üMİDİ kESTİM, YAPMADIĞIM İÇİN BİTMİYOR da:((İnşallah seninki biter.

 6. yaa sevgili sesi bu bitmemiş hali mi anlayamadım alttaki resmi????renkler çok hoş üstelik imece yapıp bitirelim bari:))

 7. offffffffff offfffffffff ikiside süper bunları görünce kendimden utandım kendime başlayıp hamile kalıncada bu sene giyemem diye bıraktığım tuniğim aklıma geldi hala duruyoda ha bu arada oğlum dört yaşına girdi bırakalı epey olmuş bitermi sizce.

 8. arkadaşlar bitiremediklerinizi koltuk şalı yapın. Hızlı ve pratik, elinizde yarım iş kalmamış olur. Ya da bitirebileceğini düşündüğünüz yakın bir arkadaşınıza paslayın benim gibi.

 9. Benimki yatak örtüsü olacak. Ama olamıyooooo. Benden size tavsiye; benimki gibi ortası büyük, kenarları küçük motif çalışmayın. Ben kolay olur diye böyle yaptım ama puzzle gibi oldu resmen.