Cuma, Ekim 21, 2016

ESKİ SEHPA-YENİ PUF

10

Kullanılmayan eski bir ahşap sehpanın nasıl yepyeni bir puf haline getirildiğini tüm yapım aşamaları burda.

10 YORUMLAR

  1. Yatak odasında yeri olanlar yatak ucu pufu olarak kullanabilir. Tabii heryerde kullanılır ama bana bunu anımsattı nedense. Güzel bi paylaşım olmuş dilekcim. Teşekkürler.

  2. sesiber diyor ki;Kumaş çok güzel gerçekten de minderi dışarı taşmasaymış daha iyi olacakmış, çakma olduğu böyle çok belli olmuş.

    sesibere katılıyorum çok güzel olmuş özellikle kumaş göz alıcı ancak taşma olması kötü olmuş,güzel bir çalışma bence, aslında benim dikdörtgen bir ahşap sehpam var bayağı yıpranmış durumda şu an kullanmıyorum ama atmayada kıyamadım belki böyle bir çalışma olabilir. sağol

  3. bende eski orta sehpamda düşünmüştüm.ama ortada tek sütün ayak olunca dengesiz olacağını düşünüp vazgeçtim.değerlendirme açısından güzel.minder olayına katılıyorum.

  4. benim çizdiğim antredeki dolabın ayrı bir parçası vardı onun da üzerini sünger+kumaş kaplattım. Altına ayakkabı koyuluyor, üzerine oturup ayakkabınızı giyiyorsunuz. Dolaba bağlı olmadığı için dilerseniz başka bir yerde de kullanılabilir. Bir ara onu da yayınlayım.

  5. lutfen yayınla embir, ben de bunu gorunce bos antreme ne uyar die düşündüm ilk… cunku ikeada buna benzer bise gördüm altına ayakkabı kutusu konmustu iki tane… acaip şirin olmuş elinize saglık!

  6. Ben eski şifoniyerimi yükseklikten ikiye bölerek (yani 2 çekmece-2 çekmece şeklinde)üstüne sünger ve suni deri kaplayarak yatak ayakucuna çorap giymek için puf yapmıştım.İçinede çorapları koymuştum.(eşimin düzelttiğim yatak örtüsünün üstünde çorap giymesine giyerken örtüyü bin şekle sokmasına çare olarak).Biride kızımın odasında minik oyuncakları içindi.Üstüne oturup oynuyordu.Bu tasarımımı bir mobilyacı arkadaşım çok beğendi mobilya aksesuarı olarak uygulattı.Bu puflar şimdi kızkardeşimde ayna önünde duruyor,makyaj malzemelerini koyuyor,kızıda ötekine çoraplarını koyuyor.Kardeşime gittiğimde fotoğraflarım

  7. Güzel olmuş ama montemi edilmiş minder üzerine mi konulmuş tam anlayamadım.ilayef in yaratıcılığını da alkışlıyorum.Fotoğroflarını da görürüz umarım.