Herkese selam,Bu benim ilk yazım o yüzden kendi hazırladığım bloğun sayfasını tanıtmak istiyorum. Daha sonra bu scrapbookla ilgili bulduğum tüm siteleri sırayla sizinle paylaşacağım. benim sitem burdan ulaşabilirsiniz. Herkese selam.
eskici kontesin yeri
Hoş geldin,iyi bayramlar.Eskicileri severim ben de eskiciyim de:)
Hoşbulduk. Bi filimde şöyle diyordu “Aslında herkesin bir zaman makinası var, anılarıyla geçmişe hayalleriyle geleceğe yolculuk yapar” güzel laf dimi. ben en çok geçmişe giden düğmeyi kullanıyorum galiba o yüzden eskiler biriktiriyorum bol bol. Yorumunuz için teşekkür ederim.
Hoş geldiniz
Eski deyip küçümsemeyin, eski nostaljidir, yaşanmışlıktır. Her bir hayattan parçadır! Değerlendirmek de hatıraları yeniden yaşatmak, canlandırmaktır bana göre.. Ne iyi ettiniz hoş geldiniz!
Hoşbulduk Banik. Burada olmaktan gerçekten çok memnunum.
Hoş geldiniz öncelikle. Bloğunuza baktım ve hemen üye oldum, takipçinizim artık:))
hoşgeldin!!!!!!!!!!!!!!!!!!