Cuma, Ekim 28, 2016
Eskiyen Kravatlarınızı Atmayın Etek Yapın

Eskiyen Kravatlarınızı Atmayın Etek Yapın

36
Kravat Etek
Kravat Etek

Burada kravattan etek yapmışlar. Geçenlerde televizyonda birisinin üzerinde de kravattan elbise görmüştüm. Daha önce de kravattan başka bir şeyin yapılışını bulmuştum :)))

36 YORUMLAR

 1. Burada daha önce kravattan iç çamaşırı yapımını eklemiştim, şimdi ise giyilmesi daha kolay olan bu eteği:)))Bendeki değişimi fark etmişsinizdir:)))))

 2. Hic etegim kalmasa yinede giymem herhalde boyle birseyi:) Derya Baykal fikridir kendileri yanlis hatirlamiyorsam..

 3. Neyseki evimde hic kravat yok esimde kullanmaz sagolsun bunlari napacam derdim yok yani;) yoksa napardim ben etek yapmayacagima gore masa ortusu ayy hayali bile korkunc:))

 4. ecnebi vatandaşın fikridir , ve Derya ablamızda oradan esinlenmiştir belki bilemeyiz :)bu çalışmayı görünce hatırladım bende , Derya hanım bu dahiyane (!)fikri programında paylaşmıştı :)

 5. haşmet babaoğlu belki de derya baykal şerefine yazmıştır o yazıyı çaktırmadan…kusura bakmasın ama hakkaten yaptığı şeylerin pek çoğu abuk subuk!…bu kravat da onu hatırlattı..ama embirde gelişme var:)

 6. haşmet babaoğlu belki de derya baykal şerefine yazmıştır o yazıyı çaktırmadan…kusura bakmasın ama hakkaten yaptığı şeylerin pek çoğu abuk subuk!…bu kravat da onu hatırlattı

  kesinlikle aynı şekilde düşünüyorum ve de programında o kadar çok konuşuyor ki serseme dönüyor insanlar birisi o na “sus artık !!” demeli :)

 7. Evet bu bir itiraftir ben kiravat sevmiyorum bugune kadarda bundan hic rahatsizlik duymadim:)) sanki nolacaksa kravat sevenler dernegi beni kinayacak mi??

 8. Ben o programı da hatırlıyorum :) Habire Ferhan Şensoy’a laf vuruyordu adamcağız da üstüne aramıştı :D Çok gülmüştüm o programdan sonra da adam gibi oturup izlemedim kendisini…

 9. Yok eklemedim buraya.Kravatlardan o örtüyü yaparken (crazy tekniğiyle yaptım) eşim bakıp bakıp burada hiç benim kravatım yoktur diye seviniyordu. Oysaki 3-5 tane onunkilerden doğradım. Babamda stok sağlamdı, onun da eskiden kalan 15 cm enindeki kravatlarını doğradım, annem gizli gizli verdi, babam saklıyordu yoksa. Eş-dost ta sağolsun toparladık birsürü kravat. Sonra kalanları ben de dağıttım, öyle bereketli ki kaç kişiye yetti.

 10. E o zaman senin yaptığında kravat kravat olarak gözükmüyor. O zaman Seybe beğenebilir, ne de olsa kravat olduğunu anlamayacak :))

 11. Yok yok anlaşılmıyor. Kravatların dikiş yerlerini söküp içlerindeki tela vs. i çıkarıp yıkadım ütüledim. Bu en kolay kısmı. Sonrası kesip biçip ekledim. Fotoğrafını çekerim ilk fırsatta. Kravat olmasındaki sebep kravat desenleri çok güzel oluyor bilirsiniz ve daha küçük desenli oluyor. Yaptığım çalışmaya uygundu o bakımdan. Erkek ceket süsü mendillerini de kullandım.

 12. Ben de öyleyim de şaşırdım kendime, kursta olmasam yapamazdım, orada daha disiplinli çalışılıyor, sergiye yetişsin falan diye de uğraşıyorsun o şekilde bitti benimkide.

 13. m1 içim dışım kravat oldu he :D Ne bereketli zımbırtıymış… İpek olup üzerinde bir marka olanı zaten pahalıydı şimdi Vitali Bey Amca senin bu kravat dönüşüm konularını görse… Yazıktır günahtır etme eyleme :D

 14. valla benimde midem bulandı ama nedendir bilmiyorum sürekli karşıma kravat çıkıyor. Acaba bu bir işaret mi diye düşünmeye başladım. Eşimin kravatlarını kesmem mi gerekiyor?

 15. Valla kesiceksen şimdiden kes. Büyük ihtimalle cicim aylarındasınızdır daha -özel hayata sıçradım sanki- şimdi bir şey demez. :D

 16. burdaki herkes yeni evli sanırım sizin yine altı ayınız doluyo ben 8 seneyi doldurdummmmm:SSS kravar mravat görmek istemiyom ,kafam atıyo hepsini kescem istemeden de olsa şu çantadan yapacam inadına inadına da kullanacam oh yaaa hırsımı aldım .)))))

 17. pardon şu çantadan demişim de ben kendimi “kravattan çanta ” yazısında sanmışım baktım döndüm geri çanta yok dedim “asya” koptun en sonunda eee akşam 2 de yatrsan böle olur tabi arkadaşlar hani eskiyen kravatlardan çanta vardı yaa nerd eunuttum heh işte o çantadan yapacam e heryerde kravat oldu canım ne yapayım :S

 18. bizim beyde kravat kullanmıyor bari onları etek yapayım diyorum ama yetmiyor iştebiraz kilolu olunca fazla kravata ihtiyaç duyuyorumeeyyyy site üyeleri fazla kravatı olan yollasın da kendime bir etek dikeyimbekliyorum :)

 19. burayı bayadır görmemişim yorumlar çoğalmış.Pierrecassi bu bayana gönderindeki bayan kim?Güneşedoğrucum o kadın/erkek neyse artık görünce bende yarılmıştım gülmekten:))