Etamin havlu kenarı ve mutfak panosu takımı

-


Etamin havlu kenarı ve mutfak panosu takımı işledim.
Bu seferki panom güzel bir bayan için işlendi. Tıpkı gençlik fotoğrafında olduğu gibi güzel bir kadın işledim mutfak panosu için. Bu ikinci mutfak panosu çalışmam olsa da devamı gelecek gibi gözüküyor. Ayrıca bir ahşap boyama sever olarak, kasnaklarımı da uygun renklere boyamayı çok sevdiğimi söylemeden geçemeyeceğim. Aynı kadını mutfakta kasnak pano ile takım olması için havlu kenarına da işledim. Kanaviçe işlemeli modelleri mutfaklara da ayrı bir yakışıyor.Bu tarz takımları kendi mutfağınıza uygun renkler ve sevdiğiniz figürlerle çarpı işi işleyerek hazırlayabileceğiniz gibi, sevdiklerinize hediye olarak da götürebilirsiniz. Özellile yeni eve hediyesi arayanlar için güzel bir alternatif.

Diğer işlemelerim için blogumu ziyaret edebilirsiniz. Yerine ulaşır ulaşmaz da yeni şipşirin bir pano ile karşınızda olacağımı da bilmenizi isterim, keyifli işlemeler dilerim…

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
Sevtap Uçar

31 yıldır evlat, 9 yıldır eş ve 5,5 yıldır ikiz annesiyim. Oğullarıyla zaman geçirmekten hoşlanan, ören, boyayan, diken,  işleyen ve her şeye meraklı 7 yıllık blog yazarıyım :)

Bir Cevap Yazın