Kanaviçe clutch çanta modelleri

-


Kanaviçe clutch çanta modelleri özellikle yaz aylarının en güzel aksesuarlarından. Kanaviçe işlemek isteyen herkesin yapabileceği bir nakış tekniği aslında. Etamin kumaş üzerine kanaviçe ipleri ile çarpı atarak oluşturuluyor figürler. Ben de bu nakış tekniği ile ister çanta içlerinde kullanabileceğiniz, ister makyaj çantası şeklinde ya da clutch olarak yanınıza alabileceğiniz çantalar tasarladım.

Küçük prens hayranlarının çok seveceği şık bir clutch çanta var yukarıda. Dijital baskı kumaştan yapıldı. Fermuar ucu plastik kanvas üzerine kanaviçe işi. Çantanın içi astarlı.


Her kadının vazgeçilmezidir makyaj malzemeleri ve tabii onları saklayacak güzel makyaj çantaları. Bu çantamızı isterseniz make-up çantası isterseniz clutch olarak kullanabilirsiniz. Linen keten üzerine çarpı işi yapılmıştır. Zemin rengi isteğe göre değiştirilir. Çantanın içi astarlıdır.


Melekler, kelebekler ve mor rengin asilliği. Mor renk ve tonlarının kullanıldığı çok şık bir kanaviçe el çantası. Çanta linen keten üzerine kanaviçe tekniği ile işlenmiştir. Fermuarlıdır ve içi astarlıdır.

Sipariş usulü çalışılır. Kargo alıcıya aittir. Profilimizden sayfalarımıza bekleriz.

2 yorum gelmiş

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Yeni şeyler yaratmayı , her daim üretmeyi seven hobi düşkünü

Kış temalı etamin işleme pano yapımı

| | 5 Yorum

Kış geceleri uzundur, öyle yaz gecelerine benzemez. İşten çıkar eve gelirsin, yemeğini yersin, çocuklarınla oynarsın bakarsın saat hala çok erkendir. Televizyon izlersin, kitap okursun vakit geçmek bilmez. Ama eline aldığın...