Kuşlu etamin kasnak aşk panosu

-

Kuşlu etamin kasnak aşk panosu.

Ya baksanıza nasıl şirin değil mi? Bu kuşlu kanaviçe deseni görür görmez vurulmuştum ve mutlaka kendime yapmalıyım derken Zeynep Hanım’a kısmet oldu ve ilk önce onun için işledim bu etamin kuşlu pano modelini. En kısa zamanda kendime de yapacağım bir tane, zaten bu çarpı işi panodan 10 tane de işlesem sıkılmam, o denli sevdim. Bu kuşlu kanaviçe pano aynı zamanda bir aşk panosu, kalp içindeki kuşlara ek olarak bir de çiftin adını işledim etamin kumaş üzerine. Kasnağın kenarılarına minik inciler geçtim ve kurdeleden ufacık bir fiyonk ile tamamladım.
Zarif bir duvar süsü oldu. Kasnak panolar mutfak panosu, hoşgeldiniz kapı süsü, bebek odası kapı veya duvar süsü ya da özel gün aşk panoları olmak üzere pek çok amaç ve farklı yer için değişik temalarda ve renklerde hazırlanabilir. Her yere yakışıyorlar çünkü.
Diğer el işi çalışmalarım içn bana profilimden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
Sevtap Uçar

31 yıldır evlat, 9 yıldır eş ve 5,5 yıldır ikiz annesiyim. Oğullarıyla zaman geçirmekten hoşlanan, ören, boyayan, diken,  işleyen ve her şeye meraklı 7 yıllık blog yazarıyım :)

Kış temalı etamin işleme pano yapımı

| | 5 Yorum

Kış geceleri uzundur, öyle yaz gecelerine benzemez. İşten çıkar eve gelirsin, yemeğini yersin, çocuklarınla oynarsın bakarsın saat hala çok erkendir. Televizyon izlersin, kitap okursun vakit geçmek bilmez. Ama eline aldığın...