Salı, Ekim 25, 2016
Fiamma’nın Kandıraviçelerine Devam…

Fiamma’nın Kandıraviçelerine Devam…

9

kanaviçe çanta modelleri
Hesapsız, kitapsız, 3 sap iple bir deliğe nasıl en az 3 kere batacağım diye kederlenip düşünmeden, hatta yorgan iğnesiyle bir günde bitiveren kandıraviçelerimden. Ee güzel de oluyor değil mi?
Öyküsü ve ayrıntılı resimleri yine bloğumda…

kanaviçe çanta modelleri

9 YORUMLAR

  1. Formülam 1 im ay süper olmuş,wallahi bayıldım,hem desen hem renk harika bir tek fotoğrafın netliği çok fena olmuş, neden çözmüyorsun sen bu işi?Ellerine sağlık olsun senin..

  2. çok güzel olmuş ellerine sağlık fotoğraf konusuna bende katılıyorum daha net olsaydı bu güzellik daha göze çarpardı.

  3. Ahh Mügeciğim, Ayse Berinciğim teşekkür ederim, fotoğrafın netliği konusunda elimden bir şey gelse hemen yapacağımda benim adım hıdır işte…gayret ediyorum ama.
    Bloğumda daha net resimler var.

  4. 10 marifet benim ilk göz ağrım Adadenizim, geç keşfettim bu dünyayı ama sizleri tanıdım ben burası sayesinde.Çok güzel fikirler edindim paylaşarak ve paylaşılanlara bakarak. Hep buradayım da paylaşırken eskisinden daha seçici olmaya başladım, kim ne yapsın ki bunu diye düşünerek yollamaya başladım, bloğumdaki yazıları birleştirerek yollamaya başladım,insanları bunaltmayayım dedim hepsi buu can. Bazen bir vesile ile ilk yazılarıma dönüyorum kendi kendime kahkahalar atıyorum yorumları da okudukça özellikle kedi hipnozu var bir tane ne günlermiş o günler dedirtiyor bana.

  5. Haklısın canım, ne desen haklısın. Gece çektim bunu acele ile:(Yeni bir resim göndereyim bari. Ben kendime kızdığım kadar sana bu yüzden kızıyorum ya zaten.Sen bir tane yayınlıyorsun üstelik tadı damağımda kalıyor ben bu konuda sendne iyiyim arada iyi de çıkıyor:) ama gayret edeceğim:)