Fırfırlı havlu kenarı süslemesi

-

havlu kenarı

Düz desensiz havlularımı çok beğenerek aldığım aksesuarlarla süsledim, fırfırlı havlu kenarı ekledim. Bu şekilde misafir el havlusu olarak ya da mutfakta kullanabiliriz. Sadece kenara bir aksesuar geçerek düz bir havlunun havası ne nasıl da değişiyor :) Diktiğim mutfak önlüğü, ekmek sepeti ve eldivenin yanına da bir havlu ilave ederek takım yapmıştım. Lütfen tıklayınız :)

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
munures

kumaşları, onlarla birşeyler yapmayı, hatta birşey yapmasam da sadece elimin atında bulundurmayı bile çok seviyorum :) moda konfeksiyon mezunuyum ama ev tekstili daha çekici benim için ...

4 yorum gelmiş

  1. ssserpil

    munures cımmm bayıldım ne guzel düşünmüşsünn…ben yapsam canım arkadaslarım kokoş der di:)) 10marıfetın kokoşları haydı cogalalımmmm :)))

  2. munures

    nurdan00 beğenmenize sevindim, teşekkür ederim :) bunlardan daha büyük aksesuarlarla misafir için ayak havlusu da yapmıştık takım olarak, çok hoş oluyor yakında yeni yapmayı düşünüyorum siz de yapmalısınız :)

  3. munures

    ssserpil hanımcıımm teşekkür ederim. valla kokoş şeyleri şu ev tekstilinde çok seviyorum. bence de çoğalalım, 10marifetçilere yakışıırr :)

Bir Cevap Yazın