Geri döndürdüüüm

-
Geri döndürdüüüm:) Baktım poşetler almış başlarını gidiyor durun dedim 100 yıl daha ortalığı kirletmenize izin veremem ve tuttum uçlarından başladım örmeye. Bu ilk denemem umarım beğenilir.

Geri döndürdüüüm:) Baktım poşetler almış başlarını gidiyor durun dedim 100 yıl daha ortalığı kirletmenize izin veremem ve tuttum uçlarından başladım örmeye. Bu ilk denemem umarım beğenilir.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

21 yorum gelmiş

 1. embir

  evet çok şık duruyor, ama plastik poşetten ziyade ambalaj bağlamak için kullanılan naylon iplere benziyor.

 2. saatoniki

  aldığım K9 eğitimi bu çantanın poşetten yapılmadığını söylüyor. eğer poşetten ise gidip eğitmeni ısırıcam.

 3. embir

  saatoniki diyor ki;aldığım K9 eğitimi bu çantanın poşetten yapılmadığını söylüyor.

  sanırım bu eğitime birlikte katıldık :)) bende öyle düşünüyorum. Poşet ince kesilmiş olsa bile birleşme yerlerinde kalınlıklar olur. Daha önce poşetten yapılan çantaları gördük, bu kadar ince olması mümkün gözükmüyor. Belkide yazarken hata olmuştur. Poşet yerine naylon ya da plastik ip denilmek istenmiş fakat yanlış ifade edilmiştir :)

 4. biltan

  denedim biliyorum.İnce kesersen örerken kopuyor,kalın olunca da böyle olmuyor.Ama başta da söylediğim gibi güzel ve zarif duruyor.

 5. asyayaren

  çok şık olmuş…. poşetten bence fakat bu değişik poşet gibi sanki……(lafada bak: poşetin de değişi var sanki:)ay sinirlerim tavan yaptı bugün:)

 6. yldoz

  naylon ipler var böyle sanıyorum onlardandenildiği gibi hiç birleşme yeri yokbirde poşetlerde hiçmi ton farkı olmaz hepsimi bembeyazama hoş bi çanta itiraf ediyorum

 7. oyachn

  Arkadaşlar ilginize çok tşk ederim inanın bu kadarını beklemiyordum. Sitede yeniyim henüz tam herşeyi bilemiyorum. Emin olun çantayı poşetleri ince ince keserek yaptım renkli olanlarsa nakış orlonu biraz hayal gücü o kadar.

 8. yenihayat54

  slm arkadaşlar..aranıza yeni katıldım ve sizleri izliyorum..çok güzel işler yapmışsınız,ellerinize yüreğinize sağlık..bende yakında marifetlerimi sizlerle paylaşıcam ama şimdilik öğrenmem gerekenler var..bana yardımcı olurmusunuz.mesela buradan buldum linkini nasıl ekliyorsunuz çözemedim..yanyana kaç resim koyabilirim..benimle ilgilenirmisinizzzzzzzz:(sizin kadar becerikli değilimm..

 9. oyachn

  Merhaba arkadaşım. Aramıza hoş geldin. Bende bu sitede çok yeniyim sadece yaptığım tek işi paylaştım daha ve bu konuda eşimden yardım aldım. Biraz kurcalarsan bulursun sanırım ya da daha tecrübeli arkadaşlardan yardım istemeni öneririm. Eminim ki sende çok beceriklisindir. Yaptıklarını bekliyorum.

 10. embir

  yenihayat hoş geldiniz, ben yardımcı olmaya çalışayım. Öncelikle çalışmayı bulduğunuz linki koplayalın (http diye başlayan yere bir kez tıklayın oradaki tüm yazı mavi olunca mauseun sağ tuşunu tıklayın orada çıkan kopyala yazısını seçin) sonra 10marifetin ana sayfasında yazı yolla diye yazan yere tıklayın. Oraya çalışma ile ilgili bilgi ve fotoları ekleyin. Yazdığınız metnin içinde bir kelimeyi seçin ya da genelde yaptığımız gibi burada yazın. Sonra burada yazısının üzerini mouseunuzla seçin. Metni yazdığınız yerin üzerindeki menülerde link yazısı vardır. Orayı tıklayın ve kopyaladığınız adresi buraya yapıştırın. İşte bu kadar :) Yazarken uzun yaparken kısa bir uygulamadır, gözünüz korkmasın.

 11. cabam

  gerçekten hoş olmuş kullanırken hışırdıyor mu?:)) yanlış anlama yani gören hemen poşetten oldugunu anlayabilir mi?

Bir Cevap Yazın