Salı, Ekim 25, 2016
Geri Dönüşüm Kot Çanta (DIY)

Geri Dönüşüm Kot Çanta (DIY)

11

Eşimin eskimiş kot pantolonunun paçasından yaptığım bir geri dönüşüm çanta..Üzerine,eski yıllardan kalma divan örtüsünün üzerindeki gül motiflerini çıkarıp aplike ettim.Detaylarına bakmak istersenizbloğumabeklerim =)

11 YORUMLAR

  1. Bu çok güzel bir şey olmuş.. Fikirlerde çok hoş mesela anten kablosu…! paylaşım için teşekkürler ve ellerinize sağlık olsun.

  2. Nurun Gemisi :) teşekkür ederim beğenin için..Benim de pek bildiğim söylenemez.. elde dikiyorum:)shane:)teşekkür ederim..Evet haklısınız,baharda çok kullanışlıoluyor..suzank:)teşekkür ederim..İhtiyaç değişik fikirler doğuruyor :)

  3. Güzel olmus..bunlar cok modern yurtdisinda da..aplikeyi de mi elle yaptiiz.. Ilgimi cekti simdi..önce elde kösmesin diye bir ön islem yaptiniz mi? Yoksa direkt cantanin üstünde tegeller gibi mi calistiniz…..? Fotograflar uzaktan..cok anlasilmiyor.. Cok begendim..

  4. alanay :)teşekkür ederim canım..nazesen :)çok teşekkür ederim,beğeniniz için..narcicegi borulce :)teşekkür ederim beğeniniz için..Aplikeyi de elle yaptım,direkt çantaya teyelledim ..Bloğuma baktınız mı? bloğumdaki fotolara tıklayınca yakınlaşıyor..