geri dönüşümden rüzgar gülü

-

Uzun zamandır bişeyler yapamadım. Bayramda annemin yeni yazlığına gittim ve hemen evi süslemeye karar verdim. Evin eski sahibinden kalma yarısı kırık kapı süsünü bende bu şekilde değerlendirdim. Umarım beğenirsiniz.

yapılışı için: budanan çamların dalları,bir parça ip, dikiş iğnesi ve dikiş ipi (yılbaşı süsü)gerekli.boyalarım olsaydı dalları beyaza boyayacaktım ve üzerine de vernik atmak lazım tabi. İnşallah seneye bu eksiklerimi yaparım.

kendimi tutamadım 3 tane yaptım.Diğermalzemeleri de eve getirdim,başka şeylerde yapılabilir, sizde fikir verirseniz memnun olurum.

8 yorum gelmiş

  1. banuca

    Rüzgar gülleri, çanları neredeyse evimin her yanında, sallantılı şeyleri mi çok seviyorum ne. Ama bu da çok güzel olmuş, ben de mi yapsam acaba, nereye asacağım, bulurum herhalde bir yer, teşekkürler…

  2. minepolat

    teşekkürler figen abla, embir ve banucayazlığın bahçesini süslemek şart olmuştu. Bize de bu görev düştü :) gayet zevkli bir görevdi.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Doğal malzemelerden balkon süsü yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba. Yarışmanızı görünce (ödül de uzun zamandır incelediğim sizzix olduğundan) hemen işe koyuldum. Önce malzemeleri toparladım. Ağaç kütüğüm, boya kovaları, doğal taşlar, yumurta kabukları, mukavva parçaları, alçı, tutkal, boyalar. Boya...