Salı, Mayıs 23, 2017
Gözlük Kutusundan Çanta Yapımı

Gözlük Kutusundan Çanta Yapımı

11

çanta
Mezuniyet balom için çanta arıyordum. Bu sene kutu şeklinde portföyler moda olmuş. Birkaç tanesine bayıldım ama zaten çok ucuza mal ettiğim kıyafetime o kadar pahalı çanta almak işime gelmedi. Ben de gözlük kutusundan kendim çanta yapayım dedim. Gözlük kutusunu kumaşla kapladım. Üzerine metalden şerit taşları 4’er kare kesip yapıştırdım. küçükken oynadığımız bilyelerden buldum evde, onlardan da tepesine yapıştırdım ve alın size portföy :)

Gözlük Kutusundan Çanta Yapımı

11 YORUMLAR

  1. Çok zekice ve inanılmaz bir geri dönüşüm. Bu konuda sizi tebrik ediyorum. Çok güzel bir proje. Ben de
    deneyeceğim ama bu kadar başarılı olacağımı sanmıyorum.

  2. gençlerin elinden çıkan bu yaratıcı işlere bayılıyorum. mezuniyetiniz de hayırlı olsun, hayalleriniz ne ise gerçek olur inşallah.

  3. Akıl akıldan ustundur diye boşuna dememisler… Aklınıza elınıze emegınıze sağlık çok hoş bir fikre istinaden güzel bir çalışma olmuş… :)

  4. ay inanılmaz güzel bir fikir formu okadar yakışmışki çantaya kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi helal olsun… mezuniyet balosunun en hamarat kızı sensin şüphesiz :D

  5. Bir de elbiseni de kendin mi yaptın :) Vallahi tebrik ederim.. Bend e kendi mezuniyet elbisemi yapayım diye düşünmüştüm ama faaliyete geçirememiştim o yüzden sabırsızlıkla bekliyorum bu kararlılığınızın eserini…