Pazartesi, Ekim 24, 2016
Günlük Ped: İlk defa gördüm(!)

28 YORUMLAR

 1. İlginç , ne kadar sağlıklı olur acaba?Eskiden benzer yöntemler kullanılırdı tabi .Ama o zamanlar hazır pedler yoktu. Paylaştığın için teşekkürler aysun0687…:))

 2. Çok ilginç, bez pedler pratik bir şey olsaydı herhalde hala kullanıyor olurduk! Siteyi inceledim ama anlayamadım açıkçası, bir kadın bununla niye uğraşmak istesin? Elimiz sudan sabundan çıkmaz artık, çitile Allah çitile :)) Hijyen meselesi de ayrı konu tabii..

 3. şahsen bir bayanın koşuşturmalı (özellikle çalışanlar) günlerinde bununla rahat edebileceğini düşünmüyorum ve hijyen konusuda düşündürüyor..paylaşım için sağol sabah sabah şaşırdım yine :)

 4. Biz bu kafayla gidersek yakında tekrar oklava kılıfı falan örmeye başlarız.Yapan kişi bunu kendince şirin mi bulmuş anlayamadım.Bunun pisi nasıl temizlenecek hiç düşünmemiş.Hijyenik hale gelinceye kadar anası ağlıyor insanın.Ne gerek var yani.Kusura bakmayın ama akıllı adam işi değil….

 5. yorumlara katılıyorum benzer şeyler yazacaktım :) binyıllardır zaten kadınlar buna benzer bezlerle zorluk çekiyor, sanki çok güvenli de değil gibi geldi bana. hiç almayayım :D

 6. öncelikle bu üründen daha önce çok gördüm sitelerde..:)))yani hijyen bakımında dedikleriniz doğru arkadaşlar vede temizlenmesi v.s.yalnızca şu geldi aklıma hassas ciltlerde hazır ürün kullanımına tepki verme konusu olduğunda kullanılabilir bişi bence.. daha ince basit bir malzemeden yapıp kullan at tarzı oluşturulabilir..

 7. piyasada satılan ürünlerin hepsi 100% pamuklu olsa keşke ama öyle değil o bakımdan bu tür bez pedler bana daha sağlıklı geldi ama temizleme bakımdan zor olacağı kesin tabi :)

 8. Açıkçası pek çevreci bir yaklaşım olduğunu da düşünmüyorum. Çünkü ;onu arıtmak ve dezenfekte etmek için harcayacağımız enerji (elinizle bile olsa) , su,deterjan ve zaman müthiş kayıp gibi geliyor bana.

 9. yok artık, çpok gereksiz. ped olmayan zamanlarda olsa neyse de ne gerek var, madem yapacaklar beyaz yapmalılar, yoksa nasıl dezenfekte edilecek, çamaşır suyuyla kaynatmadan, hastalık yuvası.

 10. sonunda bunu da gördüm:))peski ne pes..babannemin bir lafı vardı..herşey boyandı fıstık kaldı boyanacak diye.))yakında dantelden olanı çıkarsa şaşmıycam:))yada paçwork yapılanı her an çıkabilir.)))

 11. gunesedogru diyor ki;belki yayınlanmaz buraya ekleyeyim dedim görmeniz lazım :)))

  fikrimi çalmışlarrrrr üğğğğğğğğ…bunu ben örecekdimmmm:)))bundan doğan çocuklar süzme olur sölim:)))

 12. valla bayanların eli boş derya erkekler o geldi aklıma ,ya onu yıka kaynat okadar yogun iş hayatının sitresinde ne yapıyosun ped yıkıyorum :DDD ben almıyım….