battaniye:))
bu battaniyenin adı temmuz nattaniyesi de olabilirsi aslında çünkü yazın ortasında örmüştüm diğer resimler burda
bu battaniyenin adı temmuz nattaniyesi de olabilirsi aslında çünkü yazın ortasında örmüştüm diğer resimler burda
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Örgü battaniyeleri çok severim, renkli renkli yumuşacık, yatak örtüsü olarak da çok şık buluyorum. Yarım kalmış yünlerin değerlendirilmisine de fırsat sağlıyor. Yapılışı: önce 3 ilmekle başladım, her sırada birer birer...
Hanım dilendi bey beğendi motifi ile rengarenk bir örgü battaniye yaptım. Bu motif özellikle battaniyelerde, örgü kırlentlerde çok beğenilen bir örnektir bilirsiniz. Benim örgü battaniyem de çok hoş oldu diye...
Bence öyle, kış deyince aklıma rengarenk yünler gelir, tuhafiye dükkanları gelir gözümün önüne, tıka basa yumak yumak dolu dükkanlar, rengarenk tığlar, şallar, bereler, motif motif kazaklar… Bu yarışmayı duyduğum anda...
Benim için kış demek dizimde battaniyem, yanımda kedilerim, kitaplarım, kahvem, dışarıda iklime göre yağmur veya kar demek. En azından kışı romantik yanından algılayınca bu şekilde hissediyorum. Diz battaniyesi de vazgeçilmezim....
İlk başta yaptığım ürünü bir kolaj olarak yayınlayayım dedim, yazının devamında tek tek resimlerle açıklayacağım:) Yarışmayı ilk duyduğumda ve konusunun kış olduğunu öğrendiğimde aklıma hemen kitap, kahve ve battaniye üçlüsü...
dünyanın en güzel motifi..
çok şık olmuş çooooooook
bahar yorgununa katılıyorum çok şık ve neşeli..
polyanna 69 haklısın bende çok seviyorum bu motifi her yerde kullanilabiliyorteşekkürler bAHAR yorgun .sende saol celebi74:)
ay bu ne guzel olmus cıvıl cıvıl elerine saglık
teşekkürler gulseyhan:)
yazın örmek gerçekten sabır ister, çok güzel, ellerine sağlık.
çok güzel olmuş.
teşekkürler noblesse ohoooo denizde kum bende sabır:=)teşekkürler adadenizi