Salı, Ekim 25, 2016

havludan yapabileceklerimiz

5

Havludan bişeyler yapmanın zamanıdır, evde projeye dönmeyen bi onlar kaldı değil mi? Mesela balık. Nasıl mı? Site burada.

balık
balık

Çok fazla şeye ihtiyaç yok, esas madde havlu. Sitede üç örnek ve çokça proje mevcut. Bana ilginç gelen bu oldu bakabildiklerimin içinden.

tavşan
tavşan

5 YORUMLAR

  1. Kondor arkadaş eline sağlık yine güzel iş çıkartmışsın amma söylemeden geçemeyeceğim. ya sen bunlarla uğraştıkca bana fenalık geliyor bilesin. böyle bir stres atma şeklini be kabul etmiyorum. ya senin başka işin yok, ya da sana çok destek her yönüyle ev işi, çocuk, maddi yönden bir eşin var. yoksa hiçbir bünye;(çalışacaksın, çocuğun olacak, ev işi temizlik çamaşır, ütü v.s.)dayanmaz buna. Böyle bir stres atma şekli ben kabul edemiyorum. bunlarla uğraşırken ev dağılacak, bir sürü dökük saçık olacak, günlük işler geri kalacak… valla ben daha stres olurum. Seni tebrik etmekten başka birşey elimden gelmiyor.

  2. aaa ..hayret ya ..ne kadar da basitmiş yapımı..basit ama görünümü de bir o kadar hoş..bugünlerde evde balık besliyoz onlara arkadaş olur mu acaba bu havludan balık? balık güzelmiş ama tavşan ı-ıh..hoşuma gitmedi..ama bu tavşan gene de güldürdü beni çünkü gözümün önüne o hayvan kardeşlerin yemek yerken yaptıkları dudak hareketleri geldi..bööle bööle…tabi siz görmediniz ben de dudaklarımı ööle ööle oynattım..pis tavşanlar noolcak.insanı şebeğe çeviriyolar ..

  3. cok guzel olmus bu calışma gene bir kere daha sizi tebrik ederim kondor hele ki tavsan mutiş olmus sanki fabl havası var calışmada üzerinde etek olan tavsan cok ii hayal gucu yanı yanlız neden eleri baglı anladım bu tavsan kardes kızıl derili kovboylar yakalamıs bir tane kızılderili bırakmadılarya herifler be ne olcak bu seferde havludan yapılıyor dikkat edin havludan kızılderili tavsan yaparsanız ya bu arada bu kızıl derili ismi nerden gelyor her yerde bu adamlara kızıl derili mı deniyor yoksa yıllar oncesinin kovboy flimlerini dublaj yaparken bizimkilermi uydurmus bunuda bizde halen kanıyozmu

  4. efendim haikattten siz bir mağaza açsanız yok satarsınız:))))işin espiri yanı bir tarafa çok güzel olmuş ayrıca bunuda bizlerle palaştıgınız için coookk teşekkürler