Cumartesi, Ekim 22, 2016
Hem masum hem cesur çanta :)

Hem masum hem cesur çanta :)

65
bu masum hali
bu masum hali

Bu çanta hem masum, hem de cesur :)

bu masum hali
bu masum hali
bu da cesur :)
bu da cesur :)
bu da cesur :)
bu da cesur :)
bu da cesur :)
bu da cesur :)

Cesur kımımız aynı zamanda cep vazifesi görüyor :)

bu da cesur :)
bu da cesur :)

dikime böyle başladım,sonrasını tahmin edersiniz :)

65 YORUMLAR

 1. İşte bu, süper süper süperÇok beğendim, çok yaratıcı bir çantaDikkat et sende bana benzemeye başladın :))))

 2. Ayakta alkışlıyorum seni, bu şekilde kullansan da kullanmasan da ben fikre bayıldım. Üzerinde saçma sapan ingilizce kelimeler yazan t-shirtlerden daha masum ve kullanışlı bence. Dişiler gerçekte bu şekilde giyiniyor ya sokakta, çanta olarak takılması daha masum bence. Hasta oldum hastaaaaaaaaa. Harcanıyorsun Lilacsmell.

 3. Haklısın Sesi abla kalemler uymamış,ama yoktu öyle tüylü kalemlerden :) Kemankutusu tasarımıma verdiğin ismi çok beğendim,bundan sonraki tasarımlarda isim danışmanım olur musun? :))

 4. lilacsmell çantayı dikerken yanlara parça koyuyomusun yoksa ikiye katlayıp yanları dikiyomusun inşallah anlatabilmişimdir. Çanta dikmeye niyetlendim tabi yine elde..

 5. yok genelde koymuyorum kulakçık dikiyorum yazlık çantamda anlatmıştım resimli olarak, öyle daha kolay oluyor, haydi kolay gelsin :) umarım ben de anlatabilmişimdir :))

 6. ya bu çanta gerçekten şahane çok orjinal, durup durup çantana bakıyorum. En sevdiğim renk pembe, ayrıca farklı olmak da güzeldir. Sana yıldızlı pekiyi :)))

 7. :Dbence de cok ilginç bi çanta olmuş ama ben de masum halini kullanırdımama beni yorum yazmaya iten çantadan çok bu son sözün oldu lilacsmell:)) cok güldüm cok sekersin!

 8. ben görmemiş olayım.ben de nerde bu çantanın cesurluğu diyodum kendi kendime.hadi masum olur da cesurluğu nerde dedim. bi de baktım hakikaten cesurmuş. terbiyesiz çanta.

 9. cııııs….dokunmayııınnn….:))tasarım süper tebrik ederim …benimde görünce kafamda direk bu iki kelime geldi “cıııs dokunmayın” tam ortaya gözlüük asılır derim :))siz ne dersiniz:))

 10. Çizim de süper olmuş. Digital stilist-modelist… Sahi Lilacsmellim digital ortamda çizim yapabiliyor musun, uygun şablonun var mı?

 11. Ben kalemle çizerken kendimce şablonlar yaptım, onun üzerine giydiriyorum. Aslında aynısı paintle bile yapılabilir ama ben daha acemiyim.

 12. Haa yok ya ben şablonu senin gibi elde çizerken kullanıyordum,Kurs bitiminde katalog hazırlarken falan ayrı ayrı otuz kırk manken çizmek yerine şablon kullanmak daha mantıklı :)

 13. ya ben elde dikiyom ya iki kenarını diktim ama kumaşın kenarları atan cinsten şimdi onları bi kaç defa daha geçip yok etmem lazım öyle şimdilik iyi gidiyo bakalım ne çıkacak acemi işi benimkisi.

 14. Baaak bu kız sıkı tutti furitti izleyicisi çıktı :0)) O ozamanmış şimdi hergün her saat tvler böyle, tutti furitti masum kalır hatta

 15. sesiber diyor ki;Lilacsmell sen sol üst köşeye kırmızı bir nokta kondur istersen,Tutti furitti ha tuttum :0))

  yakında sansürlemezlerse iyi :))dombilii diyor ki;( senin adını böyle okuyodum.yeni farkettim.)

  çok güldüm çok komiksin dombiliii :))cocuklacocuk diyor ki;ay super yaa surpriz oldu….tutti frutti çanta diyerek olaya yeni bir boyut kazandırmak istiyorum:))

  Güzeldi :)Yok mu arttıran?

 16. lolita bence bu olmalı bu çantanın adı…ne dersiniz hatta lolipop da olabilir en meyvelisinden hııımmm….ama bence tutti frutti süper..çin çinnn

 17. lila allah iyiliğini versin emi:)akşamları minik kaçamaklar yapıp bakabildiğim kadar baktım buraya da yazacak zamanım yoktu..sende ne cevher varmış meğersem..