Cumartesi, Ekim 22, 2016
Hırka Yeniliyoruz

Hırka Yeniliyoruz

12

hırka
Çok hoş değil mi? :) Yapım aşaması ve daha fazLası için  buraya.

12 YORUMLAR

  1. Beğendim çok güzel olmuş fakat o yakaya kondurduğu çiçekleri nereden bulabilirim diye düşünmeye başladım bir yelek dikip üzerine böyle bir yaka yapasım var uzun zamandır :) Fikir verdi bana .. Teşekkür Ederim melekcim :)

  2. hırka benim tarzım değil ama şenayın sorduğu soruya cevap vereyim :) şenaycım kumaşçıların abiye bölümüne bak stılıyor bunlar… bulamazsan hallederiz :)

  3. Canım benimmmm :) Bi bakarım ama buradaki kumaşçıları biliyorum ve abiye bölümleri de yok hepsi aynı oda da ve iki pırıltılı kumaşa abiye modellerimiz burada diyorlar :) Bi yerlerimle gülüyorum fakat yine de bir bakcam aklımda :) Ya ben Bursa da olmalıydım kumaş cennetinde öyle özeniyorumki sana şimdiiiii :)

  4. senaycım dıkecegın elbısenın kumasından sen kendın yapailirsin o gülleri ..kumaştan gül yapmak çok zor degıl..yapamazsan ben sana bır torba yapıp göndereyım canım

  5. Çok güzel ve şık bir değerlendirme olmuş
    Şenaycıım, o çiçekleri benim anladığım kadarıyla şu yapma çiçekler var yaa dekorasyonda kullanılırdı eskiden onların pıtırcıklarını kullanarak yapmış :) aslında büyükleride olurmuş.Sen de bir daha detaylı bak istersen.

  6. bak yeterki iste ne ka yardımcı olmak için can atıyoruz hayalindeki renk nedir acaba bu yelek için :) biraz fazla alır kendimi de aradan çıkarttırırım şenaycım :)