Merhaba arkadaşlar. Hobini Yarat yarışmasından herkesin haberi vardır herhalde, shane haberimiz olsun diye çok uğraştı olabildiğince kişinin haberi olmuştur umarım Benim de aklımda bambaşka şeyler yapmak vardı fakat kargoda kırılma korkusundan elimden geldiğince kırılmayacağını düşündüğüm bir şeyler yapmaya çalıştım. Umarım beğenirsiniz. Nasıl yaptığım blogumda.
9 yorum gelmiş
Bir yanıt yazın
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
İğne oyası ve boncuk işlemeli kese yapımı
Bu yılbaşı için farklı bir şey yapmak istedim. Keseleri çok seviyorum bu yüzden yılbaşı kesesi yapmaya karar verdim. Ama nasıl süsleyeceğimi bulamazken pul ve boncuklardan bir şeyler yapabilirim dedim. Sevdiklerime...
Nakış malzemeleri nereden alınır?
Nakış malzemeleri nereden alınır? Eğer el işlemesi, nakış, kanaviçe, Brezilya nakışı, ince tığ işi gibi ince marifetlere sahipseniz ya da olmak istiyorsanız, o zaman nakış malzemeleri gerekiyor size. Peki bu...
Dantel kitap ayracı yapımı
Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....
Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?
Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz. ...
İğne işi: Cezayir göz tekniği
İğne işi, cezayir göz tekniği. Bu zarif nakış tekniği nasıl yapılır, burada anlatılıyor. Adım adım görelim....
İğne işi: piko nakış nasıl yapılır?
Türkçeye doğru mu çevirdim bilmiyorum aslında Piko nakış nasıl yapılır, güzelce resimli olarak anlatmışlar. Şu şekilde… burada....
eline sağlık canım,çok güzel olmuş yakışır sana![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
çok çok beğendim. hem ortaya cıkan ürün cok güzel ve estetik ,hem de fikir çok başarılı. ellerinize sağlık
senay cımm bu da coookkkk guzelll…benım favorım 3 oldu bununla ama oylama nasıl olacak acaba sansın bol olsun arkadasımm…
bu güzel şeyi ilk ben gördüm yaşasın
şık demi hem de geri dönüşüm, evdeki malzemelerden yararlanma projesi ![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
çok güzel ve de her zamanki gibi renkli
ellerine sağlık
elinize sağlık çok hoş ve orijinal bir çalışma olmuş![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
Değişik bir çalışma olmuş,fikir çok hoş elinize sağlık:)bol şanslar..