Perşembe, Ekim 27, 2016
==İki Yemeniden Çantaa==

==İki Yemeniden Çantaa==

13

Bu iki yemeni ve içine diktiğim astar kumaşla yaptığım ve sürekli kullandığım çantam.Yapım aşamalarını resimlememiştim ama nasıl yaptığımı başka yemenilerle anlattım içerde => Öncelikle iki kat edilmiş iki yemeniyi yanyana koyuyoruz.

Sağdan ve soldan katlıyoruz.

Birleştikleri yerleri dikip, boyunu da belirliyoruz.Resimde göstermeye çalıştığım yerden işaretleyip içerden dikebilirsiniz.

İçinden de astar olarak renkli bir kumaş kullandım.Onu da çantanın ölçülerinde dikip bu parçaları birleştiriyoruz. Kumaş parçalarını örerek çantama askı yaptım.Önden ve arkadan yemenilerin birleştiği yerleri gizlemek için yinekumaş örüp diktim.İşte benim çantam.

13 YORUMLAR

  1. neden kimse yorum yapmamış ki bu çantaya .ben çok beğendim.yine genç olanlara ve kendini geçn hissedenlere çok yakışacaktır eminm.ellerine sağlık çiko.çok otantik ve farklı olmuş.

  2. Ayy tesadüfen bakıyodum.Hala 0yorum olduğunu düşünüyodum bi baktım yorum var teşekkürler dolunay82 ve mavisofraa:))REsimlerde görünüşünü çok beğenmedim ama aslında çok güzell çok kullandım ben bunu..Mavisofra manken ben değilim canım:)) ablam:))

  3. Söylerim ablama maviş.Napiim 1. sayfadan 12ye düştü ben de kimse beğenmedi demekki diye gündeme getirmedim:)Maviş sen nası 2 çocuk bakıp bide tüm yazılara yetişiyosun çok merak ediyom. Bak bu da senin en büyük marifetin vallahi:)) Ya da sana yardım eden kişiler var annen falan mı bakıyo

  4. :))))hiiiii valla marifet :)pc siyi yatak odasına koyduk ee boranın başigide burda aglayınca besliyorumm bi yandanda bakıp stres atıyorumm uyuncada bütün işlerimi yapıyorum annemde burda meloşla ilgileniyo cnm şimdilik böyle aşkum

  5. Tüm evi kendine göre düzenletmiş oh maşallah:)) At tabi ya stresini kolay iş değildir, gir marifete herkese yorum yap ona buna laf at:)) Senin yorumların olmadan tadı çıkmaz zaten buranın:))