Perşembe, Ekim 27, 2016
İnek Poşetlik

İnek Poşetlik

7

Bu sevimli inekciği çok beğendim. Poşetlerinizi muhafaza etmek isterseniz buna benzer bir poşetlik yapabilirsiniz. Çocuğunuzun bir oyuncağını alıp, altına oyuncakla uyumlu kumaştan dikeceğiniz torbayla şirin bir poşetlik yapmanız mümkün. Torbanın etrafına dikeceğiniz ceplere de anahtar, mandal gibi eşyalarınızı koyabilirsiniz.

7 YORUMLAR

  1. Çok tatlıymış.Bende dediğiniz gibi oyuncakla yapmıştım.Hala kullanıyorum ve gerçektende kullanışlı bir aksesuar.Bana bir çekmece kazandırıyor.

  2. ben döndümmm, tatilimiz bitti :( iyi dinlendik, gezdik, alış veriş yaptık. Ahhh Eskişehir, her gittiğimde daha da bir güzelleşiyor. Emekli olunca yerleşebileceğim bir yer orası :)) Bu arada hepinizin bayramını tekrar kutluyorum.

  3. Hoşgeldin canım, benim babam da Eskişehirliydi, orada akrabalarım da var ama ben bayaadır gidemedim, aslında bu aralar hep aklımda ama kışın gitmeyi sevmiyorum, bakalım kısmet ne zaman :))

  4. hoşbulduk sibelcim, benimde annem Eskişehirli, evet kışın çok soğuk oluyor ama benim için yaz kış fark etmiyor. Belediye başkanı sanırım heykeltraştı akşamları evine gittiğinde köprüleri bile kendisi çiziyormuş. Heryerde heykeller, tramvay, ışıklar… güzel işte çok güzel :)