Kanaviçeli harika havlu kenarı modelleri

-

Kanaviçeyi çok seviyoruz. Kanaviçeli havlu kenarlarını ise ayrı bir beğeniyoruz. Bizce kanaviçe gerçekten havlu kenarı işlemesi olarak çok güzel duruyor. Marifetli arkadaşımız Sevde Hanım zaten her türlü kanaviçe işleme çalışmasında harikalar yaratıyor ama burada havlu kenarı işlemelerine yer vermeye karar verdik ve bir derleme yaptık. Günlük kullanım için, hediye olarak vermelik ya da tabii ki çeyizlerde yer bulacak şekilde hazırlanan bu kanaviçeli havlular gerçekten hayran kalınası güzellikte.

Kanaviçe, havluda en gerçekçi duran işleme bize sorarsanız. Fazlalık yapmayan, kullanımda sertlik, batma yapmayacak olan yumuşak ve tabii ki de çok şık duran bir tarz. Bu havlu kenarları da birbirinden zarif kaneviçe işlemeleri ile bizi çok etkiledi.

Daha sonrakileri de görmek için Sevde Hanım’ın Instagram hesabını takibe almalısınız:

altinigne Instagram hesabı

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
shane

Türkiye'nin en büyük el işi & kendin yap sitesine ve kızım Leyla'ya bakmakla meşgulüm. İkisi de çok hoşuma gidiyor.

1 yorum gelmiş

  1. altinigne

    Harikasınızz ellerinize emeğinize sağlık😄 çokk
    mutlu oldumm🙆💃🎊🎊🎊 3 yerde de paylaşılacağını belirtmenize rağmen içten içe arada kaynamıştır diye düşünmüş olmalıyım ki; facebook sayfanızdaki paylaşımı biraz geç görmüştüm, bunu ise şimdi. Sözünüzü tutmanız muhteşem👌 üstelik hiç baştan savma da değil, herşey ince düşünülmüş👍 birsürü fotoğraf koyulmuş🌼 ve o güzel sözler😍 çok çok teşekkür ederim. Kalbinizin güzelliği kaleminize yansımış. Sonsuz başarılar… sevgiler… 🌼🌼🌼

Bir Cevap Yazın