Cumartesi, Ekim 22, 2016
Kapı Süsü

Kapı Süsü

31

kapı süsü
Baykuşlu kapı süsüm… Ayrıntılı fotoğraflar blogumda…

kapı süsü

31 YORUMLAR

  1. çok başarılı.bir tasarım dergisinin sayfalarından çıkmış gibi:)tebrik ederim tüm çalışmalarınız gibi buda şahane:))

  2. pekii, bize de bunun gibi bir tane duvar süsü yapsanız, biz de onu bize işlerini gönderen diğer marifetçi arkadaşlarımızın çalışmalarının yanına assak, 10marifet ofisi daha bir güzelleşse, fotoğraflarını her yerde paylaşsak, fena mı olur? :)

  3. çok güzell ama bu kınnap ipini nasıl sarıypsunuz ortaya birşeymi koyuyorsunuz silikonlamı yapışıyor valla bakıyorum bakıyorum çözemiyorum helal olsunnn:)

  4. İzmir’den hepinize Merhaba. Çok güzel bir site ve yapılanlar harika. bundan böyle bende sizlerle olmaktan ve yeni yeni güzel işler öğreneceğim için şimdiden çok mutluyum.

  5. Hoşgeldiniz Nursel Hanım :) ecercenin sayfasında geldim demişsiniz ama o gelene kadar ben ağırlıyim sizi de beklemeyin:) Sonra misafir geldik bekletti demeyin :) Gören ağırlıyor, bana denk geldiniz :) Buyrun efendim, siteye rahat rahat yayılınızzzz :)

  6. acemimarifet, çok teşekkür ederim:) bu ipi ortaya bir şey koymadan sarıyorum, üzerine devam ettikçe yuvarlak formu alıyor. ben sprey yapıştırıcı kullanıyorum:)

  7. Haklısın ecerce:) Sağolsunlar evi yapmışlar, derlemişler düzenlemişler ve şimdi herkes kendi odasını, tasarımını, büyüklüğünü kendi belirliyor :) Sizin oda kocaman ve çok güzel bu arada, arada bir girip çıkıyorum odanıza hahaha :)