kapı süsü yaptım

-

merhaba 10marifet.org kullanıcıları.. uzun zamandır takip ediyorum ve sizden esinlenerek bir çok el becerisi ürünler yaptım. paylaşmak istedim..

nasıl olmuşş
nasıl olmuşş

bu kapı süsünü sitedeki kapı süslerinden esinlenerek yaptım.yoğurt kovası kapağının ortasını kestikten sonra el örgüsü renkli bir fularımı kapağa doladım.uclarını birleştirip diktim.daha sonra artık kumaşlardan ortalarına birer inci iliştirerek çiçek yaptım.bu kuşlarda buzdolabı süsüydü.sanırsam köpüktenmiş,zira dikmesi çok kolay oldu. pembe kuşun başına da tül parçası ve gümüş rengi boncuklarla duvak yaptım ki gelin olduğu belli olsun diye :) en son çiçekleri diktikten sonra altına eteğimin belinde olan ama hiç kullanmadığım kurdeleyle fiyonk yapıp üstüne inci koyduktan sonra bir nikah şekerinde bulduğum uğur böceğini yapıştırdım.yapraklarıda keçeden. çizip dik dursun diye altına ince karton koyup diktim. işte bu hale geldi..

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
alaca91

Cıvıl cıvıl,her olumsuzluktan iyi bir yön çıkartan,biraz duygusal biraz pollyanna,biraz agresif,biraz çocuksu,çokta eğlenceli,taklitçi,komik..

3 yorum gelmiş

Bir Cevap Yazın