Perşembe, Ekim 27, 2016
kartondan Barbie evimizin oturma salonuna mobilya yapalım mı?

kartondan Barbie evimizin oturma salonuna mobilya yapalım mı?

35

kartondan yaptığımız Barbie evimize oturma grubu hazırlıyoruz.

koltukların iskelet kısmını tuz hamuruyla yapıyoruz.(1 bardak tuz-2 bardak un-1 bardak su)

sonra da birer ufak karton üzerine kumaşı sarıp,ardından koltuğumuzun oturma yerine ve yaslanma kısmına yapıştırıyoruz.

şimdilik bu kadar bırakalım,daha sonra bu odaya vitrin-tv sehpası yapacağız.

35 YORUMLAR

  1. Aferin Zarife rahat bırakıyorsun belli Figen Ablayı:)))Ellerine sağlık figen abla dantel örtüleri ve perdesiyle çok güzel olmuş:)

  2. tamam…banuca gel kıs senle evcilik oynayalım :))))ama kedi içine girip darmadağın ediyor eşyaları :(((bari bu ev kedinin olsun bitince..gönlünce dağıtsın…çocukların odalarını topladığım yetmiyormuş gibi bir de kedinin odasını toplarım artık :)))))

  3. Yamali bohcacım gel valla…hep beraber ara sıra toplanıp,kendi yaptığımız oyuncaklarla oynayacağımız bir EVCİLİK OYNAMA GÜNÜ yapalım :)))))

  4. dün siteye giremedim ben:(Tıpkı Fiammanın dediği gibi kedi yavrusu gibi kapının önüne attılar beni:(Harikasın o merdivenler fln ne öyle allahım perde sehpa örtüsü,koltuklar herşey çok güzel yerler parke yani muhteşemsin,ellerine sağlık.Yamalıya katılmak istiyorum:)

  5. dün ben de giremedim siteye. sanırım sorun vardı. Bugün nete girerken de çok zorlandım zatenFigen abla pek kokoş birşey bu. Ne çok uğraşmışsın öyle. ellerine sağlık

  6. Buralarda yapılan minyatürleri, oyuncakları gördükçe zaten canım evcilik oynamak istiyor, nerdeee bizim zamanımızda bu kadar şirin oyuncaklar. Hadi gelin, millet altın günü falan yapıyor ya, biz de evcilik günü yapalım, kendi yaptığımız oyuncaklarla oynarız :))

  7. figen ablam, merdivene bakılırsa imar iznini alıp ikinci katı da çıkmışsın, peki kitaplarla televizyonun durduğu vitrini nereye koydun?harikasın canım benim, bunları yapmak zaten evcilik oynamak gibi birşey, biz de toplanıp sana gelelim “evcilik partisi” yapalım.evinle ilgili fikirlerim şunlar; harika, müthiş, enfes, nefis, çok güzel, muazzam, muhteşem, harikulade…..vb….

  8. hiii nasıl güzel olmuş yahu. Figen abla Barbielerimi alıp geliyorum hemen. Cupcake de yapmıştım çay demle hemen :D ne şirin ya :D 10 kere 100 kere tuttum :D

  9. hahhahah :D süpersin Figen abla ya. Tıpkı ben :D Geçen 3 hafta önce teyzem geldi. Oturup bebeklerimi yıkadık kıyafetlerini falan. ben 28 yaşındayım, teyzedm 53 :D annem felç geçirdi bizi odanın ortasında kovayla bebekleri yıkarken görünce. Delirdiğimizi sanmıştır kesin hahhaha :D Oyuncaklarla oynamanın yaşı yok bence. Yaş büyüdükçe içimizdeki çocuk yok olmuyor ki :D