Bu biraz fazla süslü oldu,boncukları da pek düzgün dikememişim ama yaptım işe sokağa mı atayım?Renkli parçaları mavi keçeye iğneleyerek yerleştirdim.Boncukları işledikten sonra arka yüzü ile birleştirdim.
En çok arananlar:
Bu biraz fazla süslü oldu,boncukları da pek düzgün dikememişim ama yaptım işe sokağa mı atayım?Renkli parçaları mavi keçeye iğneleyerek yerleştirdim.Boncukları işledikten sonra arka yüzü ile birleştirdim.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Eline sağlık sevgili Neduk,çok canlı ve güzel olmuş:) Boncuklar boncuk değil,kaliyeli malzeme bulmak cok zor irili ufaklı şöyle düzgün bir kesin yok.Özensiz kesim yapılan işi de bozuyor:)bence sizden cok boncuklardan kaynaklanıyor.
Bence boncukların düzgün dikilmeyişi keçeye çok yakışmış. İpekli salon takımı değil ki bu. Buram buram handmade havası var. Renkler muhteşem. Ellerinize sağlık Neduk.
Nedret abla sizin bu parçalarını değerlendirmenizi gördükçe atmasam mı diyorum ama yok yok yapamıyorum. Yine harika bir bileklik emeğinize sağlık.
mavinin üzerine rengarenk ne güzel olmuş, ellerine sağlık
bence de, iyiki düzgün dikmemişsin neduk.böylesi daha yakışmış.ellerine sağlık canım.