Keçeden dolap mı olurmuş? 2

-

keçe organizer
Daha önce burada keçeden yapmış olduğum bir dolabımı paylaşmıştım. Bu da ikincisi… Diğer resimleri ve daha nicesi burada.

keçe

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
wildpoppy

Değişik insanlarla tanışmak, yeni şeyler öğrenmek ve yaşamda çeşitliliği deneyimlemek vazgeçemediğim bir şey, bir ihtiyaç hatta. Nüfus kağıdındaki yaşıyla kendi algısındaki yaşını, aldığı üniversite eğitimi ile yaptığı işleri, bir türlü senkronize edemeyen, ettiği zaman ise kendini, kendi gibi hissedemeyen, yaptığı işleri, yaptığı yemeği bile hatta ikinci kez yapmaktan sıkılan, yapamayan hatta, oğlunu seven, koruyan, kollayan, ona güvenen, ona kızan, onun için endişelenen tipik bir anne olmasına rağmen, hala kendinin bir anne olması kavramına şaşırabilen, belki de herkesin tanımladığı gibi tipik bir ikizler kadınıyım ben kısaca... Kendimi bildim bileli pek sevdim elişi, hobi kavramlarında bir şeyler üretmeyi. İlkokulda ki elişi dersini tek seven çocuk bendim herhalde ama diğer arkadaşlarım nefret ettiği için bende gizlerdim bu sevdamı gözlerden. Artık gizlemiyorum ve paylaşmak istiyorum herkesle. Bu blogumun ortaya çıkması da bundandır.... email: wildpoppyfields@gmail.com

21 yorum gelmiş

 1. yagmuryurek

  sevgili wildpoppy ben senin işlerini çok merak ediyorum bakıyorum habire beğeniyor herkes ama ben fotoğraflarını göremiyorum :( acaba sana değil de shaneye mi söylemem gerekiyordu??? uzantısı mı farklı anlamıyorum :( bu kadar yorum alan şeyin güzel olduğundan da emin oluyor daha çok sinirleniyorum göremediğim için :/ lütfen çare bulur musunuz? meraktan çatlıcam :) sana ait hiçbir yazının fotoğraflarını göremiyorum :(

 2. wildpoppy

  Yağmuryürek hiç fikrim yok bunun nedeni hakkında. Bir tek beni mi göremiyorsun? Bloguma girince de mi göremiyorsun? Bunu bana bildirdiğin için çok teşekkür ederim. Bu tür geribildirimler benim için çok önemli. Blogumu değişik tarayıcısı olan arkadaşlarımdan kontrol ediyorum, ama burada böyle bir problem olabileceği hiç aklıma gelmemişti. Hemen bu problemi site yöneticisine ben bildiricem, bakalım onların bir fikri varmı bunun sebebine dair. Düzelince beni bilgilendirirsen çok sevinirim.

 3. cherry blossom girl

  Şöyle ki; imaj yüklerken mutlaka 10marifet.org üzerinden yüklemek gerekiyor, (sitenin sistemini kullanarak yani) kendi blogunuzdan kodları kopyaladığınız zaman bu tarz sorunlar çıkabiliyor.

 4. wildpoppy

  Anladımmmm, ben kendi blogumdan copy paste yapıyordum. Peki şimdi geçmişi düzeltebilirmiyim? Yağmuryürek ve göremeyen herkesten özür dilerim. Bundan sonra üşenmeyip adam gibi yükleme yapıcam. Becerebilirsemde geçmişi düzeltirim.

 5. zulaltan

  Ben böyle bir evde yaşamak istiyorum. Bakarken insanın içini ısıtıyor ve nedense’ Üsküdar’a gideriken aldıda bir yağmur şarkısı’ çalıyor kafamda resimlere bakarken.Çok çok beğendim.

 6. zulaltan

  dik durması konusunda problem yaşıyormuşsunuz belki biliyorsunuzdur ama ben yine önereyim işinize yarayabilir. dog diye sert bir tela var onu kullanabilirsiniz dik durmasını istiyorsanız. çanta yaparken kullanışlı bir tela keçede nasıl durur bilmiyorum artık siz deneyeceksiniz.

 7. wildpoppy

  Cherry Blossom Girl, süpersiniz, ben denemiş ve hakikaten de becerememiştim… çok teşekkür ederim, söz bir daha tembellik etmiycem…

 8. wildpoppy

  Zulaltan, öneriniz için teşekkür ederim, dog tela konusunu araştıracağım. Belki keçe ile kullanımı uygun olmayabilir (içinde tela görünsün istemem mesela) ama bu sert tela benim başka yerlerde işime yarayabilir. “Ev siluetinde çanta” yapma fikri… neden olmasın… bunu düşünücem… ev temalı bir çanta yapma fantezim vardı ama önerdiğiniz şekilde hiç düşünmemiştim…

 9. wildpoppy

  Mervedemir, hayat böyle değilmi? Uğraşıyorsun, yemek yapıyorsun mesela, bir de bakıyorsun 10 dakikada bitiveriyor. “Bu kadar uğraşmak niye?” de diyebilirsin, yaparken ve sonuçlandırdığında aldığın keyif’e odaklanarak “uğraştım ama değdi” de diyebilirsin. Sanırım hepimiz yaptığımız işlerden aldığımız hazlar bazında bu iki grup arasında gidip geliyoruz.

 10. yagmuryurek

  öncelikle teşekkür ederim wildpoppy :) sorun çözülmüş – bu yazıları görmemi sağlayan cherry blossom girl :) sana da kocaman bir teşekkür :) -ben malesef sitelerinize girmeiyorum (çalıştığım yerin isitemiyle alakalı)
  bu arada merak etmeme değecek bi çalışmaymış hakikaten şahane olmuş ellerinize sağlık çook beğendim:)

 11. wildpoppy

  Şimdi aklımdan yağmuryürek acaba görebiliyormu artık sorusu geçti ve tam bunun üstüne cevabınızı gördüm. Çok sevindim problemin çözülmüş olmasına. Artık yeni gönderdiklerimi usulunce yüklüyorum, dersimi aldım… Güzel yorumunuzu da keyifle okuyabiliyorum böylelikle. Ben bu konudaki uyarınız için size çok teşekkür ediyorum. Siz demeseniz benim ruhum bile duymadan bu hataya yapmaya devam ederdim. Sevgiler

 12. yagmuryurek

  :) bende beni dikkate aldığınız için teşekkür ederim bu eserleri görmeseydim -hem gerçekten çatlıyabilirdim- hemde gerçekten zevkten mahrum kalırdım… ellerinize emeğinize sağlık :)

Bir Cevap Yazın