Pazartesi, Mayıs 1, 2017

8 YORUMLAR

  1. önce ben o kediyi alır bir güzel mıncıklarım sonra sarılır sarılır öperim,kedi görünce dayanamıyorum,sizin de çok sevdiğinizi biliyorum ,onlar için yaptıklarınıza bayılıyorum ,bu da her zamanki gibi muhteşem olmuş

  2. hayvanları çocukluğumdan beri çok severim… ama özellikle kedileri bir başka seviyorum:))) fakat her hayvandaki güzelliklerin ve özelliklerin de farkındayım…kedişimi bu sıcaklarda sevdiğimde yüzüm, gözüm tüyden görünmez oluyor:)))) zaten bir afra tafra sıcak ya sevilmek istemiyor:)güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim… lütfen sizli bizli konuşmayalım ama olur mu:))))

  3. inanılmaz.. Çok güzel olmuş yine. Sürekli sizden kedili yaptıklarınızı öğrenmeye çalışıyorum. Kediciğiniz de çok şeker. Benim de bir mestanım var bir tane.. Ellerinize sağlık gerçekten mükemmel olmuş.

  4. sevgili emineozlem beğenin için gönülden teşekkür ederim…maşallah kedişin çok tatlı… o güzel burnundan öperim onun:)sevgiler…

  5. mavisofram çoook güldüm:))) valla bu moral bozukluğuna ilaç gibi geldin:)))) klimalı şişlerr:))))))) bayıldım bu espriye:) öptüm seni en kocamanından:)