Kediş Battaniye:)

-

Kedili battaniye ördüm:)Diğer yaptıklarım için buraya, buraya ve buraya lütfen:)

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

8 yorum gelmiş

 1. turkuazft

  önce ben o kediyi alır bir güzel mıncıklarım sonra sarılır sarılır öperim,kedi görünce dayanamıyorum,sizin de çok sevdiğinizi biliyorum ,onlar için yaptıklarınıza bayılıyorum ,bu da her zamanki gibi muhteşem olmuş

 2. okuyan

  hayvanları çocukluğumdan beri çok severim… ama özellikle kedileri bir başka seviyorum:))) fakat her hayvandaki güzelliklerin ve özelliklerin de farkındayım…kedişimi bu sıcaklarda sevdiğimde yüzüm, gözüm tüyden görünmez oluyor:)))) zaten bir afra tafra sıcak ya sevilmek istemiyor:)güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim… lütfen sizli bizli konuşmayalım ama olur mu:))))

 3. emineozlem

  inanılmaz.. Çok güzel olmuş yine. Sürekli sizden kedili yaptıklarınızı öğrenmeye çalışıyorum. Kediciğiniz de çok şeker. Benim de bir mestanım var bir tane.. Ellerinize sağlık gerçekten mükemmel olmuş.

 4. okuyan

  sevgili emineozlem beğenin için gönülden teşekkür ederim…maşallah kedişin çok tatlı… o güzel burnundan öperim onun:)sevgiler…

 5. okuyan

  mavisofram çoook güldüm:))) valla bu moral bozukluğuna ilaç gibi geldin:)))) klimalı şişlerr:))))))) bayıldım bu espriye:) öptüm seni en kocamanından:)

Bir Cevap Yazın