Kırık aynadan keçe pano

-

kirik-ayna-cercevesinden-kece-pano-1
Merhaba arkadaşlar, ne zamandır bir şekilde kartımın 3D şeklini keçe ile çalışmak istiyordum, yeni senede hayata geçirme fırsatı buldum ve hemen sizlerle paylaşmak istedim. Bir markanın indirim mağazasında bulup aldığım aynası kırılmış ama sağlam durumdaki çerçeveyi gördüğümde sırası geldiğinde bir şekilde değerlenecektir diye düşünmüştüm, yanılmamışım. Evvela kartımın üzerindeki figürleri hatta biraz daha fazlasını keçe ile çalıştım zaten bebek şekeri, kapı süsü, anahtarlık olarak sürekli yaptığımdan hiç de zor olmadı.

kirik-ayna-cercevesinden-kece-pano
Çerçevenin ayna takılan sunta kısmını uygun renkteki fon kartonu ile kapladım. Harfleri kesip doldurdum, yerine silikon tabancası ile yapıştırdım. Gene keçeden malum sitelerin logolarını yaptım hiç de fena olmadı. Diğer figürleri yerlerine yerleştirdim. Çerçevenin yan kanatlarını gene değerlenir diye sakladığım yapraklarla süsledim ve son olarak yanar döner ışıklarla tamamladım, çok beğendim.
Farklı çalışmalarım için blogum.

hayalalimi

ruhunun derinliklerinde gizlenen sanat aşkını boya,iğne,iplik,kutu ,kumaş,keçe ne bulursa yansıtmaya çalışanlardan biri hayal...iddialı değil

Bir Cevap Yazın