kırmızılım

-

Üç gündür resimleri eklemeye çalışıyorum nihayet başardım:))İşte karşınızda son diktiğim mutfak önlüğü.Daralan geniş paçalı kotumu kestim.İçine aldığım kırmızı kumaşları kullanarak bu takımı diktim.Nasıl olmuş ama?

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

38 yorum gelmiş

 1. fosi

  harika olmuş,renkler,uyum…ekmeklik,tutacak,hepsi çok güzel,birde kep yapsan,tam takım tamamlanır,eline fikrine 10 marifet:)

 2. bizimgibiler

  Hepsi birbirinden güzel olmuş arkadaşım ellerine sağlık. Daha öncede söyledim senin şu önlüklerin arkasını da yap, elbise olarak dışarda da giy. Süpersin.

 3. kriizantem

  Kız bunlar ne şeker olmuşlar büle. Nasıl olmuş diye sormuşsun bir de, tabi ki harika olmuşlar, ellerine sağlık tatlım. Ben yokken eklenenlere daha yeni yorum yazabiliyorum:))

 4. saatoniki

  tarafımdan izin alınmadan avatarım kullanılmış. bu durumda kopirayt mopirayt devreye girer. fikrî ve sınai hakların patent ile korunması kanununa göre………… hava çok sıcak yazamıycam daha fazla. önlüğü bana gönderiniz sayın gönüldenele meseleyi tatlıya bağlayalım. selamlar :)

 5. gonuldenele

  Hepinize çokkk teşekkürler..Sevgili saatoniki,Önlüğüme model aramak için altüst ettiğim onmarifette düşündüğüm gibi bir aplike modeli bulamadım.Bende bir elma keseyim,bide yaprak olur dedim.Galiba bilinçaltıma sizin avatar yerleşmişki ,aplıke işi bittikten sonra anaaa saatoniki avatarı olmuş bu diye bir anda bilinçüstü duruma geçtim.Tabi bu durumda aplikeler çoktannn yapılmıştı.Neyse bu durumda bissürü işlerimizi yürütüp pişkinlik gösterenler gibi davranmak bize yakışmaz diyeyim.Sizin içinde tatil dönüşü avatarınızla süslenmiş bir önlük dikip göndereyim.Zira resimdeki 20 gün sonra gelin olacak bir kızımız için:))

 6. Sevtap Uçar

  HAYIRLI OLSUN SAATONKİ ALLAH Bİ YASTIKTA KOCATSIN :D AY AKLIMA NE GELDİ BİDE AYNISININ KÜÇÜK ELMALI BANDANASIDA OLSA ÇOK GÜZEL OLURDU YEMEKLERE KIL DÜŞMESİN :D

 7. gonuldenele

  Sevgili esinsel çok teşekkürler:))

  saatoniki diyor ki;ben 15 gün sonra evleniyorum ama..öncelik bende olmalı. :)

  Hımmm…o vakit hemen göndereyim yetişsin:))sevgiler..Karabidikim,bandana aklımda..fırsat bulursam yetiştirmek istiyorum birde poşet torbası ile …

 8. kriizantem

  Canım arkadaşım, bugün aldım postayı. Çok çok teşekkür ederim, ellerin dert görmesin, hediyelerin beni çok çok mutlu etti.

 9. kriizantem

  Sevgili arkadaşım gönüldenelenin bana gönderdiği hediyeler. Hepsinde ayrı bir emek var, tekrar ellerine sağlık arkadaşım.

 10. gonuldenele

  Ay şükür yaaa..nihayet gelmiş.bende az önce postaneden yazmıştım gelmedimi diye.güle güle kullan canım benim.Çam sakızı çoban armağanı işte.

 11. kagit kalem silgi

  Eline sağlık gönüldenele..Gerçekten de çok güzel, zevkli şeyler dikiyorsun..Çok önceden bir ara, önlük kalıpları eklemiştim..Belki bilgisayarına indirmek istersin , )Dikilebilir 35 Adet Şeker Önlük!(Yapım aşamalı)Önlüklerin isimleri de şöyle = )1) Çabuk ve kolay önlük2) Kır evi önlüğü ( ben bunu çok beğendim)3) Küçük Hanım Önlüğü4) Mary Engelbreit’in tatlı önlüğü5) Yastık Kılıfından Önlük6) Yastık kılıfı ve çarşaftan Cafe önlüğü7) Yastık kılıfından Cafe önlüğüne, özgün bir tarz8) Nakış işlemeli Önlük9) Toplanan Önlük10) Denim kumaşından harika yarım Önlük11) Eski Bir Giysiden Önlük12) Kurulama bezinden Harika Önlük13) Bir Kurulama Bezinin Lüks Yaşamı ( Çok beğendim)14) Kurulama Bezinin Önlüğe Dönüşümü(Bir resim var burda ama çok güzel olduğundan eklemeden geçemedim)15) Tabak Kurulama Bezinden Bir Başka Önlük Hikayesi Daha16) Muhteşem aplikeli Önlük(Aplikeler sayfanın sonunda, çok şeker şeyler var)17) Patchwork Önlük ( Sağ üstte “Download this pattern” yazan yere tıklayara pdf formatındaki kalıbını açabiliyorsunuz)18) Dalgalı Desenli Önlük(Bir resim var ama kalıbı da vermişler)19) Çok şeker bir önlük20) İki tane renkli kumaş peçeteden önlük(Peçeteden hiç aklıma gelmezdi)21) Pileli ve Cepli Şeker Önlük22) Pileli ve Cepli Şeker Önlük23) Eski Kottan, Dikişsiz, Süslemeli Önlük(Bence siz dikin =)24) Kızımın Önlüğü25) Çift Taralı, Minik Prensesler İçin Önlük(Kumaş kalemi ile süslemeli)26) Harika yemyeşil bir önlük(yeşili çok severim =)27) Ponponlu örgü önlük(bir resim var ancak çok harika olduğu için görmenizi istedim)28) Bandanalardan önlük(renklerini beğenmedim ama farklı renklerle yapılabilinir)29) Kumaş Mutfak Peçetesinden Önlük (Bu da çok şeker)30) Kızımıza Kuşlu Önlük31) Pilili Pembe Şeker Önlük32) Kokoş Önlük (Harika renkleri ve pilileri var!)33) Nana’nın Çift Taraflı Yarım Önlüğü34) Muhteşem Önlük Tasarımları 135) Muhteşem Önlük Tasarımları 2

Bir Cevap Yazın