Pazar, Ekim 23, 2016
KIZIMIN ETEĞİ BİTTİ…

KIZIMIN ETEĞİ BİTTİ…

10

Kızımın öğretmeni yıl sonu gösterisi için beyaz pileli etek istemişti. Benim kızım 6 yaşında fakat biraz minyatür yapılı :))) Eeee hal böyle olunca etek bulamadım. Önce terziye verip diktireyim dedim. Ama önce evde bir deneme yapmaya karar verdim. 2 Tl ye kumaş alıp çalışmaya başladım.Öyle kalıpla dikiş te dikemem doğrusu. Ortaya böyle bir sonuç çıktı. Fena da olmadı gibi. Üzerinde çok cici duruyor. Sizce nasıl olmuş?

10 YORUMLAR

  1. elinize sağlık.. çok güzel olmuş.. kalıp zaten kızınızın bedeni küçük olduğu için tadilat etmeyi gerektirirdi böyle durumlarda bedenin ölçüsü ile hareket etmek en güzeli.. tebrik ederim güzel bir çalışma yapmışsınız vede maliyetide düşük tutmayı başarmışsınız.. tekrar tebrikler…

  2. çok şirin olmuş.en sevdiğim etek türü pileli.güle güle giysin.eminim çok da yakışmıştır.elinize sağlık

  3. merhaba ben yeniyim çok güzel süper olmuş kıskandım şimdi ama :) bence en güzel kız aralarından etek sayesinde senin kızın olur

  4. yorumlarınız için teşekkür ederim. Çok yakından bakınca kusurla göze çarpıyor ama yine de giyilebilir diye düşünüyorum.kumaş 2 tl, düğmeler de 1 tl çok tasarruflu oldu :))

  5. makinede düz dikiş biliyorsanız biraz uğraşınca birşeyler yapılıyor doğrusu. Öncelikle ucuz kumaşlarla işe başlarsanız daha kolay oluyor. Hata yapsanız bile gözden çıkarabiliyorsunuz.