KOT ETEK DİKTİM

-

Önce bel ve kalça ölçüme göre düz bir parça kestim(korsaj). Amacım biraz bol bir etek dikmekti.Göbekli görünmemek için eteğin üst kısmını korsajlı yapmaya karar verdim. Yani üst kısmı belime oturan bir model seçtim.Sonraaaa….

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
ufudik

24 yıllık Edebiyat öğretmeniyim. Oğlumla ve kedimizle birlikte yaşıyoruz. Sanatı ve emek ürünü her şeyi severim. Mesleğimi ve insanları çok seviyorum. Dünyayı daha güzel hale getirmek için elimden ne gelirse yapmak istiyorum.

9 yorum gelmiş

 1. Rosamary

  sevgili ufudik benim blog dahil hiç bir blogspotu açamıyorum sende açılıyor mu?ve ya fikri olan varsa yazsıneteğin geri kalanını göremediğim için bişey diyemeyeceğim ama eminim güzeldir

 2. kucukgunes

  arkadaşlar aynı sorun bendede vardı şuradaki anlatılanları uyguladım ve çalışmaya başladı linki okumanızı tavsiye ederim.sorun dnsmiş değiştirince çözüldühttp://www.google.co.uk/support/forum/p/blogger/thread?tid=58f320375e1d5213&hl=tr

 3. dolunay82

  çok güzel bir model olmuş.ellerine sağlık.bende kızıma yaptım etek.bu modelide yapmak isterim.fikir için teşekkürler.

 4. ufudik

  Çok teşekkürler arkadaşlar. Daha iyileri sizin olsun. Evet açılmıyordu bu nedenle de bazı yazılarım geri döndü. Ama sanırım sorun yok artık. Bugün rahat açabildim. Kolay gelsin herkese…..Mutlu üretimler….:)))

 5. ufudik

  Dolunay82 ellerinize sağlık çok güzel olduğuna eminim kızınızın eteğinin. Çünkü sizin çalışmalarınız çok güzel.

Bir Cevap Yazın