Pazar, Mayıs 28, 2017
kot pantalon ve kravatın buluşması

kot pantalon ve kravatın buluşması

14
kravattan çanta
kravattan çanta

Kendime bile şaşar oldum. Efendim yine kravattan birşey yapmışlar. Bu kaçıncı kravat çalışması oldu ben hatırlıyamıyorum.

kravattan çanta
kravattan çanta

14 YORUMLAR

  1. An itibariyle “kravat” etiketli dört yazı var ve ikisi senin :) Şimdi üşenmeyip senin açtığın konularda kravat bakıcam. Ben 10 marifette dörtten fazla ikiden epey çok kravat gördüm :p160 konudan 4 tanesinin başlığında “kravat” bulundu…diğerlerinin muhteviyatında vardır ama kesin eminim ben.Araştırmalarım devam edicek hıh :)(büyüteci sağ gözüne dayayıp sol kaşını kaldıran miray)

  2. aman sakın evliysen kocanla, bekarsan babanla aran bozulmasın, bunların kravatları kıymetli oluyor sonra neden kestin demesinler :)) Bende kravat takıntısı olduğu düşünülüyor, bir dünya kravat çalışması yayınladım diye :)) belki de bilinç altımda vardır kim bilir :))

  3. birşey sorabilir miyim? Hani yaşlandım dediniz ya, yaşınız kaç acaba? Ona göre hitap şeklimi değiştireyim diye soruyorum, ayıp olmasın.

  4. hafif org da bana akoni, akonii teyze, akoni anne diyenler var için den nasıl gelirse öyle diyebilirsin hiç önemli değil…

  5. Hımmm ne desem acaba???Akoni abla desem olur mu? teyze’de değilsinizdir. Bende 30 yaşındayım yani :)) Asya bana abla deyince kızıyorum ona :))