kot pantalon ve kravatın buluşması

-
kravattan çanta
kravattan çanta

Kendime bile şaşar oldum. Efendim yine kravattan birşey yapmışlar. Bu kaçıncı kravat çalışması oldu ben hatırlıyamıyorum.

kravattan çanta
kravattan çanta
Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
embir

Keçeler, ipler, boyalar kısacası renkler, eğlence, tasarım, yaratıcılık işte ben embir :)

14 yorum gelmiş

 1. Fraise[pilli_silinen_hesap]

  An itibariyle “kravat” etiketli dört yazı var ve ikisi senin :) Şimdi üşenmeyip senin açtığın konularda kravat bakıcam. Ben 10 marifette dörtten fazla ikiden epey çok kravat gördüm :p160 konudan 4 tanesinin başlığında “kravat” bulundu…diğerlerinin muhteviyatında vardır ama kesin eminim ben.Araştırmalarım devam edicek hıh :)(büyüteci sağ gözüne dayayıp sol kaşını kaldıran miray)

 2. embir

  aman sakın evliysen kocanla, bekarsan babanla aran bozulmasın, bunların kravatları kıymetli oluyor sonra neden kestin demesinler :)) Bende kravat takıntısı olduğu düşünülüyor, bir dünya kravat çalışması yayınladım diye :)) belki de bilinç altımda vardır kim bilir :))

 3. embir

  birşey sorabilir miyim? Hani yaşlandım dediniz ya, yaşınız kaç acaba? Ona göre hitap şeklimi değiştireyim diye soruyorum, ayıp olmasın.

 4. akoni

  hafif org da bana akoni, akonii teyze, akoni anne diyenler var için den nasıl gelirse öyle diyebilirsin hiç önemli değil…

 5. embir

  Hımmm ne desem acaba???Akoni abla desem olur mu? teyze’de değilsinizdir. Bende 30 yaşındayım yani :)) Asya bana abla deyince kızıyorum ona :))

Bir Cevap Yazın