Perşembe, Ekim 27, 2016
Kot Pantalonlar Çöpe Değil Yere

Kot Pantalonlar Çöpe Değil Yere

18

Eski kotlardan yapılan paspasları çok beğeniyorum. Belki bir ara denerim. Burada yapılmışını bulabilirsiniz.

18 YORUMLAR

  1. Bunuda çok sevdim ben embir, çok güzel bir paylaşım yine. Dün ki tuniği, şimdide eski bri kot gömlekten yapıyorum: aratan parçaları birktireyim en iyisi, genç odası için hoş olur böyle bir paspas..

  2. krizantemcim valla coştun sen maşallah diyorum.Geçenlerde bir sitede gördüm ama coppyright olduğundan buraya taşıyamadım orada da kotların cep ve paça gibi kısımlarında iki kat olan kot parçalarını düzgünce kesip sarmışlar bardak altlığı olmuş. Ya linkini kaydetseydim buraya eklerdim. Bulursam yine de eklerim.

  3. Çok hoş, paylaşımın için sağol embir:) Geçen yıl yaz sonu kışlıkları kaldırırken o kadar çok kot pantalon verdim ki bunları gördükçe içim cız eder gibi oluyor ama umarım verdiğim yerde giyerek veya bu şekilde değerlendiren birileri çıkmıştır.Bir arkadaşım kotları patwork birleştirerek butiğin soyunma kabinine perde yapmıştı çok da şık olmuştu. Genç odaları için düşünülebilir:))

  4. Perde kesin güzel olmuştur fiammacım.Noblessecim belki kısa kısa olunca çok sert olmaz. Birde ince kotlar oluyor ya onlarla da yumuşacık olur.

  5. Benimde kalın ve sert dokulu olması hoşuma gitti, büzgü büzgü yapmışlar nasıl yapıldığını detay göreyim diye siteye gitttim ama siteye giremedim:(

  6. aa ne kdr guzel olmus bende birusur var ama yapcak insan lazim bunu ya of:(fiamma bende pepe jeans e gitigimde ayni sey vardi giyinme kabinleri perdesi kotlardan yapilmisti gerçekten çok guzel ve yaratici bulmustum ;)

  7. Dünde aradım ama bugüne kısmet oldu. Aslında biraz daha büyütüp nihale de yapabiliriz, hatta biraz daha büyütüp amerikan servis :))