Pazar, Ekim 23, 2016
Küçük Aşçılara Mutfak Tezgahı

Küçük Aşçılara Mutfak Tezgahı

7

geri dönüşüm
Eski bir dolabın bu hale geldiği birçok proje var, bunun ilgimi çekme nedeni ise kaşık, çatal, süzgeç, lavabo malzemelerin bile el emeği ile yapılmış olması.
Kızım birkaç yıl daha küçük olsa düşünürdüm kesinlikle bu tür bir çalışmayı ..
Size fikir, öneri olsun diye paylaşmak istedim, buyrun burada. 

elişi çalışmaları

elişi çalışmaları

elişi çalışmaları
Yandan görünümü..

elişi çalışmaları

elişi çalışmaları

elişi çalışmaları

elişi çalışmaları

geri dönüşüm

elişi çalışmaları
Umarım fikir olması adına işe yaramıştır, sevgilerimle..

Paylaş
zynpbozyurt
Bendeniz,bundan 28 yıl önce serin bir haziran sabahında İstanbul'kadıköyde ailemin ilk çocuğu olmanın haklı gururu ile (daha sonradan pişmanlığa dönecek olsa da!) gözlerimi açtım.Evliyim bnm için çoook değerli bi kız çocuğuna sahipim Biraz tembel,bayağı hareketli,sessiz,sakin isdediği herşeyde ısrar ve inatçı,sınırsız ve olanaksız hayalleri olan konuşmaktan öte yazmak çizmekle kendini ifade edebilen nasihat'ten ziyade musibeti bekleyen birisiyimdir. Benim hakkımda daha fazla şey öğrenmek istiyosan Bu Yazıyı oku derim http://www.cicileydi.com/2012/11/BenKimim.html

7 YORUMLAR

 1. çok güzeeel,ben de uzun zamandır kızıma böyle bir mutfak yapmak istiyorum ama bir türlü fırsat bulamadım.
  Bildiğim kadarıyla oyuncak olarak hatta kepçe seti ve lavaboya kadar herşey ikea ürünü:) lavabo çelik çanak olarak satılıyor.
  Şenay hanım, artık yapı marketler(baumax,bauhaus) bu aletleri günlük kiralıyorlar, eğer eşiniz biraz gayret ederse yapabilir bence:))

 2. Eşime kalsa her aleti eve biriktirir kiralayacağıma alırım der :) Elinden her işte gelir fakat önce benim bir karar vermem gerek kızımın odasına daha neler doldurabilirim yer gök oyuncakken bunu da yaparsam hangi oyuncaklarını kolilesem falan :D Problem büyük anlayacağın deliisibunlar:)

 3. bilmez miyiiiiiim:) aynı aynııı bu mutfak için yer bulamıyorum.Eşime gelince, o da biriktiriyor:) yakında yaptığı bir çalışmayı paylaşmayı planlıyorum zaten.Bir de o alet edevatla uğraşıyorum, gerçi zaman zaman işe yaramıyor değil ama…..anlarsın yaaaa

 4. bence çocuklar mutlu olucaksa bi saatlinede olsa bu mutfakta vakit geçirip bize ait bi saat kalıcaksa onlardan :)
  bunu yapmamız münkünleşir bi anda :)

 5. merhaba bende mutfak yaptırıyorum ama lavabo kısmını bu şekilde istiyorum bunu nerden alabilirim bana yardımcı olursanız çook sevinirim..