Cumartesi, Ekim 22, 2016
Küçük siyah elbise

Küçük siyah elbise

13

elbise
Her kadının dolabında mutlaka olması gereken kurtarıcımız siyah elbise. Yapımını ve farklı fotoğraflarını görmek isteyenler buyursun tık tık. 

13 YORUMLAR

  1. ellerinize sağlık. fakat ben kesimini beğenmedim. neden derseniz, vücut tipinize çok uymamış. keşke belden biraz oturtup, eteği de biraz daha çan yapsaydınız. o zaman bütün fazlalıklarınızı kapatır, çok daha zayıf gösterirdi sizi. halbuki çok fazlalığınız yok ama malesef sizi geniş göstermiş. ben sizden çok daha fazla kiloluyum, kusura bakmayın sizi kırmam istemem, amacım çok daha şık olmanıza yardımcı olmak. umarım sizi kırmamışımdır ama dediğim gibi yaparsanız bence çok daha güzel olacak sizin için.

  2. Süper görünüyorsunuz kiminle konuşuyorsanız espirleri iyi herhalde :) Elbiseye gelince boyu, dekoltesinin kararı çok hoşuma gitti ama yogayapanbalığa biraz katılıyorum. Belinde azcı bir kavis olsaydı daha mı ideal olurdu sanki yoksa bana mı öyle geldi… Gerçekten de sanki beliniz çok kalınmış gibi görünmüş bu durumda azcık bir kavis olursa siyahında muhteşem özelliği devreye girerdi :) Ellerinize sağlık…

  3. Elbise konusunda Yogayapanbalık’a katılıyorum; belden biraz otursa daha hoş olurdu, fakat elbiseyi boşverin, gülüşünüz herşeye bedel, çuval giyseniz yakışacak kadar hoşsunuz.
    Sevgiler

  4. yogayapanbalık kırmak ne demek her türlü fikir bizim için çok değerli dediğin modelde bir elbise mutlaka deniycem ama bu elbise için belde daraltılırsa yakada sorun çıkarır .elbiseyi günlük salaş ve babet lede giydiğimden bu haliyle çok seviyorum:)

  5. sibelcim evet benim:) artık arkadaşımla beraber dikiş ağırlıklı rujbutik blogunu yazıyoruz umarım beğenmişsindir yaptıklarımızı sevgiler..