Salı, Mayıs 23, 2017
Kuklada Gerçeğe yaklaşmak

Kuklada Gerçeğe yaklaşmak

15
hanniesarris
hanniesarris

Gezerken gördüğüm herşeyi kaydetmek gibi bir huyum var ama nekadar üzücü ki kaydettikten sonra internet adreslerini kaybediyorum.

hanniesarris
hanniesarris

Kader mi şans mı bilmiyorum ama resmen 1 yıl sonra bu adresi tekrar buldum siteyi link ten veya blogumdan bulabilirsiniz.

15 YORUMLAR

  1. Ne üzücüdür ki dün bloguma gelen yoruma göreHannie Sarris geçtiğimiz günlerde vefat etmiş,bundan sonra bukadar güzel modeller yapan yeni insanlar doğacak mı?

  2. çok nefis. sizin bloğunuzu da gezdim. hayırlı olsun. bende yeni blogcuyum:) sizin şuküfe de bir harika olmuş. ellerinize sağlık. izlemeye aldım sizi, takipteyim:)

  3. çok güzeller, hannie sarrisi duymamıştım hiç..kukla mı bunlar emin olamadım ,biblo tarzında sanki..bende sizi marina b’yle (marina Bychkova) tanıştırayım o zaman, bende onu keşfedeli bayağı oldu.neden paylaşmamışım bak şimdi :))http://www.10marifet.org/imaj/Racine/thumbs/lolita-dressed-by-marina-b.jpg

    yani bu raddeye gelebilen insanlar var bi yerlerdehttp://www.10marifet.org/imaj/Racine/thumbs/cathedral-by-marina-b.jpg

    http://www.10marifet.org/imaj/Racine/thumbs/peacock-tattoo-by-marina-b.jpg

  4. Racine, eklediğin modeller çok güzelmiş bunlar amerikada resmen bir akım insanlar modelin her malzemesi değişken ve insanlar resmen bu akımın eseri,6-7 ay önce onları da incelemiştim insanlar yeni orantılı bir yüz geliyor haberini duyunca resmen çıldırıyorlardı.Tabi çıplak bir modeli bukadar harika bir olaya dönüştürmekte sanatcının başarısı diyelim:)

  5. ezbere biliyorum bende bu linkleri,tamamıyla profesyonel malzemelerle çalışıyorlar,harika şeyler çıkıyor ortaya,biz nedense bu konuda fakiriz,bebek hamuru bile bulamadım ben burada,fimoyla yetinmek zorundayız galiba,saçından tutta gözüne kadar müthiş seçenekler var hayran hayran bakıyorum ben,teşekkürler marituana onları yeniden görmek güzeldi:))