Kuklada Gerçeğe yaklaşmak

-
hanniesarris
hanniesarris

Gezerken gördüğüm herşeyi kaydetmek gibi bir huyum var ama nekadar üzücü ki kaydettikten sonra internet adreslerini kaybediyorum.

hanniesarris
hanniesarris

Kader mi şans mı bilmiyorum ama resmen 1 yıl sonra bu adresi tekrar buldum siteyi link ten veya blogumdan bulabilirsiniz.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

15 yorum gelmiş

 1. marituana

  Ne üzücüdür ki dün bloguma gelen yoruma göreHannie Sarris geçtiğimiz günlerde vefat etmiş,bundan sonra bukadar güzel modeller yapan yeni insanlar doğacak mı?

 2. sari melek

  çok nefis. sizin bloğunuzu da gezdim. hayırlı olsun. bende yeni blogcuyum:) sizin şuküfe de bir harika olmuş. ellerinize sağlık. izlemeye aldım sizi, takipteyim:)

 3. Racine

  çok güzeller, hannie sarrisi duymamıştım hiç..kukla mı bunlar emin olamadım ,biblo tarzında sanki..bende sizi marina b’yle (marina Bychkova) tanıştırayım o zaman, bende onu keşfedeli bayağı oldu.neden paylaşmamışım bak şimdi :))http://www.10marifet.org/imaj/Racine/thumbs/lolita-dressed-by-marina-b.jpg

  yani bu raddeye gelebilen insanlar var bi yerlerdehttp://www.10marifet.org/imaj/Racine/thumbs/cathedral-by-marina-b.jpg

  http://www.10marifet.org/imaj/Racine/thumbs/peacock-tattoo-by-marina-b.jpg

 4. marituana

  Racine, eklediğin modeller çok güzelmiş bunlar amerikada resmen bir akım insanlar modelin her malzemesi değişken ve insanlar resmen bu akımın eseri,6-7 ay önce onları da incelemiştim insanlar yeni orantılı bir yüz geliyor haberini duyunca resmen çıldırıyorlardı.Tabi çıplak bir modeli bukadar harika bir olaya dönüştürmekte sanatcının başarısı diyelim:)

 5. aytacrafts

  ezbere biliyorum bende bu linkleri,tamamıyla profesyonel malzemelerle çalışıyorlar,harika şeyler çıkıyor ortaya,biz nedense bu konuda fakiriz,bebek hamuru bile bulamadım ben burada,fimoyla yetinmek zorundayız galiba,saçından tutta gözüne kadar müthiş seçenekler var hayran hayran bakıyorum ben,teşekkürler marituana onları yeniden görmek güzeldi:))

Bir Cevap Yazın